انیمیشن کوتاه خارجی Now Hear This

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی Now Hear This

برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی Now Hear This با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

نامزد 1 جایزه اسکار Oscar

ژانر: کوتاه , انیمیشن ، خانوادگی

امتیاز : 7.2

سال ساخت : 1963

مدت پخش : 06:38

زبان فیلم :  انگلیسی

ساخت کشور آمریکا

کارگردان: Chuck JonesMaurice Noble

بازیگران: Mel Blanc

خلاصه داستان : در این کارتون کاملاً انتزاعی ، یک بریتانیایی با شنوایی ضعیف یک شاخ قرمز پیدا می کند و از آن به عنوان یک تلفن بزرگ استفاده می کند ، غافل از اینکه واقعاً یک شاخ گمشده از پیشانی شیطان است. انگلیس …
Now Hear This کاری از کارتون برادران وارنر است که به کارگردانی چاک جونز و موریس نوبل و نویسندگی جونز و جان دان ساخته شده است. این فیلم کوتاه در 27 آوریل 1963 منتشر شد و در سال 1963 نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم کوتاه انیمیشن شد.
این عنوان از عبارتی استفاده شده است که در داخل کشتی های نیروی دریایی آمریکا به عنوان دستورالعمل برای توقف فعالیت و گوش دادن به اطلاعیه بعدی به کار رفته است.
بعداً ، جونز این فیلم را به عنوان تصویر دیگری توصیف کرد که من نفهمیدم ، و گفت: “ما به نوعی وارد صحنه شدیم – من نمی دانم این فیلم در میدان باقی مانده بود. این جای دیگری بود که من نفهمیدم جک وارنر تنها کسی نبود که آن تصویر را درک نکرد. من آن را “انتقام چاک” صدا کردم ، زیرا این یکی از آخرین عکسهایی است که من ساخته ام و سعی داشتم راهی برای عصبانیت او پیدا کنم.
این کارتون بیش از یک نمونه از برادران وارنر که مدت زمان کمی دارد ، شبیه کارتون UPA است (کاریکاتورهای آن از تکنیک های انیمیشن محدودی استفاده کرده اند).

دیدگاهتان را بنویسید