تبلیغات

تبلیغات آنلاین در کات نگاتیو

امروزه تبلیغات آنلاین و یا همان تبلیغات اینترنتی ، یکی از موثرترین و مقرون بصرفه ترین و پربازده ترین روش ها برای معرفی کسب و کارها بحساب می آید. شما میتوانید با تبلیغات آنلاین در کوتاهترین زمان ترافیک با کیفیت و متنوعی از کاربران را بسمت کسب و کار خود جذب کنید و از میان حجم انبوهی از کاربران ، مشتری و کاربر هدف خود را پیدا کنید، از طریق ایمیل cutnegative908@gmail.com با ما در ارتباط باشید.

پلانهای تبلیغات کات نگاتیو

کد Ho-01: در این نوع تبلیغ آگهی شما در ابتدای صفحه اصلی سایت کات نگاتیو(نسخه دسکتاپ و موبایل) به نمایش در می آید.(مختص تبلیغ فیلم و فیلم های کوتاه تجربی)

کد Ho-01 تا اطلاع ثانوی جهت حمایت از فیلم سازان جوان ایرانی به صورت رایگان پذیرفته می شود

.

کد SH-01: در این نوع تبلیغ آگهی شما درصفحه و منوی فروشندگان سایت کات نگاتیو(نسخه دسکتاپ و موبایل) به نمایش در می آید.(مختص فروشگاه ها , نمایندگی , فروشندگان اینترنتی و تعمیرکاران دوربین های عکاسی , سینمایی و لوازم جانبی)

توجه: در این تبلیغ با قرار گیری عکس های محصولات , خدمات و فروشگاه(عکس به انتخاب مشتری) به همراه فیلد تخصصی کاری و خلاصه ای از نوع خدمات , درباره فروشگاه , آدرس دقیق , شماره تماس و همچنین آدرس سایت (در صورت داشتن سایت) در صفحه اختصاصی فروشندگان در سایت کات نگاتیو قرار می گیرد.

کد SH-01: مبلغ ماهیانه 150 هزار تومان (3 , 6 و 12 ماه رزرو شامل تخفیف 5 , 10 و 15 درصد می شوند)

اولویت قرار گیری در صفحه اول فروشندگان با افرادی میباشد که زودتر رزرو و پرداخت کنن

.

کد Video ad: در این نوع تبلیغ در ابتدا (۱۰ درصد) از ویدیوهای سایت کات نگاتیو(نسخه دسکتاپ و موبایل) قرار میگیرد و مشاهده 5 ثانیه از آگهی تبلیغاتی شما تضمینی است.به این معنی که دکمه ”عدم نمایش آگهی” یا Skip پس از 5 ثانیه روی ویدیو نمایش داده می شود و با قرار دادن لینک سایت شما روی آگهی کاربران را به سوی سایت شما هدایت میکند. (ابعاد مجاز 800×445)

کد Si-v 01: در این نوع تبلیغ آگهی شما در تمام صفحات ویدیویی در سایت کات نگاتیو(نسخه دسکتاپ و موبایل) به نمایش در می آید. (سمت چپ پلیر سایت) (ابعاد مجاز 300×250)

کد Video-ad مبلغ ماهیانه 600 هزار تومان (برای هر ۱۰ درصد)

کد Si-v 01 مبلغ ماهیانه 800 هزار تومان

.

کد Ca-01: در این نوع تبلیغ آگهی شما در تمام صفحات دسته ها در سایت کات نگاتیو(نسخه دسکتاپ و موبایل) به نمایش در می آید. (ابعاد مجاز 726×211)

کد Ca-01 مبلغ ماهیانه 250 هزار تومان

.

کد Bl-01: در این نوع تبلیغ آگهی شما در تمام صفحات اخبار(Blog) در سایت کات نگاتیو(نسخه دسکتاپ و موبایل) به نمایش در می آید. (ابعاد مجاز 300×600)

کد Bl-02: در این نوع تبلیغ آگهی شما در تمام صفحات اخبار(Blog) در سایت کات نگاتیو(نسخه دسکتاپ و موبایل) به نمایش در می آید. (ابعاد مجاز 300×250)

کد Bl-03: در این نوع تبلیغ آگهی شما در تمام صفحات اخبار(Blog) در سایت کات نگاتیو(نسخه دسکتاپ و موبایل) به نمایش در می آید. (ابعاد مجاز 300×250)

کد Bl-01 مبلغ ماهیانه 200 هزار توامن

کد Bl-02 و کد Bl-02 مبلغ ماهیانه 150 هزار توامن

.

کد Fo-01: در این نوع تبلیغ آگهی شما در قسمت Footer سایت کات نگاتیو در تمامی صفحات(نسخه دسکتاپ و موبایل) به نمایش در می آید. (ابعاد مجاز 253×211)

کد Fo-02: در این نوع تبلیغ آگهی شما در قسمت Footer سایت کات نگاتیو در تمامی صفحات(نسخه دسکتاپ و موبایل) به نمایش در می آید. (ابعاد مجاز 253×211)

کد Fo-01 و کد Fo-02 مبلغ ماهیانه 300 هزار تومان

.

تعرفه های تبلیغات:

کد Ho-01 تا اطلاع ثانوی جهت حمایت از فیلم سازان جوان ایرانی به صورت رایگان پذیرفته می شود

کد Video-ad مبلغ ماهیانه 600 هزار تومان (برای هر ۱۰ درصد)

کد Si-v 01 مبلغ ماهیانه 800 هزار تومان

کد Fo-01 و کد Fo-02 مبلغ ماهیانه 300 هزار تومان

کد Ca-01 مبلغ ماهیانه 250 هزار تومان

کد Bl-01 مبلغ ماهیانه 200 هزار توامن

کد Bl-02 و کد Bl-02 مبلغ ماهیانه 150 هزار توامن

شرایط و تعهدات:

  • آگهی دهنده در قبال محتوای تبلیغ خود کاملاً مسئول بوده و چنانچه منجر به ضرر و زیان و یا شکایت از جانب کاربران به واسطه خدمات نا مطلوب تبلیغ شده در سایت شود، کات نگاتیو مختار است تا پاسخگویی آگهی دهنده نمایش تبلیغ را به صورت معلق در آورد.
  • در طول دروه تبلیغ آگهی دهنده حق تغییر محتوای صفحه لینک داده شده به گونه ایی که متفاوت با آنچه در شروع دوره تبلیغ خود باشد را ندارد.
  • از درج کد تبلیغاتی، Iframe معذور هستیم.
  • در صورت قطع سرویس دهی کات نگاتیو (Down Time) به میزان قطع بودن به دوره تبلیغ آگهی دهنده اضافه خواهد شد.
  • هزینه تبلیغات دوره ایی به صورت کامل در ابتدا دوره دریافت می شود.
  • لینک درج شده در کلیه جایگاه های تبلیغاتی به صورت No-Follow می باشد و حتی با پرداخت وجه اضافی هم امکان درج لینک Follow مقدور نیست.
  • امکان درج تبلیغات با فرمت فلش (Swf) به دلیل استفاده بالا از منابع سخت افزاری سیستم بازدیدکنندگان و ایجاد کندی روی صفحه مقدور نیست.
  • تبلیغات سایت بر روی گوشی موبایل و تبلت نمایش داده می شود.

مواردی که از درج آگهی آن ها معذور هستیم:
– درج تبلیغات پاپ آپ به دلیل ایجاد مزاحمت برای کاربران
– تبلیغات شبکه ها و سایت های کسب در آمد براساس کلیک (Pay Per Click) یا همکاری اشتراکی
گروههای ایمیل (مانند گروه های یاهو) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیل ها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل به صورت انبوه
– شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی
– هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
– تبلیغ سایت های شرط بندی و پیش بینی مسابقات، فروشگاه های فروش محصولات زناشویی، روش های عبور از فیلتر و محصولات غیر مجاز

برای سفارش تبلیغات میتوانید با ایمیل cutnegative908@gmail.com در ارتباط باشید.

Image