فیلم کوتاه خارجی The Audition(استماع)

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

فیلم کوتاه خارجی The Audition(استماع)

برای دانلود فیلم کوتاه خارجی The Audition(استماع) با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

ژانر:کمدی

سال ساخت : 2015

مدت پخش : 16:18

زبان فیلم : انگلیسی

ساخت کشور آمریکا

کارگردان: Martin Scorsese

بازیگران: Robert De NiroLeonardo DiCaprioBrad Pitt-Martin Scorsese

Audition یک فیلم کوتاه 2015 به کارگردانی مارتین اسکورسیزی است. این بازیگران رابرت دنیرو و لئوناردو دی کاپریو بازی می کنند و نسخه های داستانی از خودشان بازی می کنند ، که از طریق آسیا سفر می کنند و برای نقش احتمالی در فیلم بعدی اسکورسیزی با یکدیگر رقابت می کنند.

این فیلم کوتاه به عنوان قطعه تبلیغاتی برای استودیو سیتی ماکائو توچال و کازینو ساخته شد. این اولین فیلم اسکورسیزی است که هم De Niro و DiCaprio را بازی کرده است. در حالی که هر دو بازیگر در گذشته چندین بار به طور جداگانه با اسکورسیزی کار کرده بودند (دنیرو با هشت فیلم وقتی این فیلم کوتاه منتشر شد ، دی کاپریو با پنج مورد) ، و دنیرو و دی کاپریو در دو فیلم با هم ظاهر شده بودند (برای فیلم های این زندگی پسرک و ماروین اتاق) ، این سه نفر هرگز در یک پروژه با هم همکاری نکردند. برد پیت نیز با بازی در یک نسخه داستانی از خودش ، ظاهر کومو را جلوه می دهد.

خلاصه داستان:رابرت دنیرو و لئوناردو دی کاپریو با مارتین اسکورسیزی در Resort City of Dreams در مانیل ملاقات می کنند تا داوری جدیدترین فیلم او را انجام دهند. این دو بازیگر با وجود سابقه طولانی در کار با اسکورسیزی ، می آموزند که برای یک نقش مقابل یکدیگر رقابت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید