انیمیشن کوتاه خارجی Goodbye

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی Goodbye

برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی Goodbye با کیفیت 720p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

ژانر: کوتاه , درام ,

امتیاز : 5.7

سال ساخت : 2015

مدت پخش : 08:12

زبان فیلمانگلیسی

ساخت کشورآمریکا

کارگردان: Tyler Russo

بازیگران:

خلاصه داستان : پس از مرگ مردی در یک تصادف رانندگی، یک اتومات چهار چهره برای او مصاحبه کاری انجام می دهد.

«خداحافظ تایلر روسو» یک درام انیمیشنی پر از تعلیق است که سرشار از پیچیدگی، عمق و صمیمیت سینمایی است که هم روایت و هم کاوش بصری را به نمایش می گذارد. با فیلمنامه ای قدرتمند، زبان سینمایی باورنکردنی، و زیبایی شناسی کاملاً چشمگیر، Goodbye یک قطعه سینمای مهیج است که بارها و بارها با ظرافت خود شما را تحت تأثیر قرار می دهد. صادقانه بگویم، من هر بار که آن را تماشا می‌کنم روی لبه صندلی خود بوده‌ام و همیشه کاملا تحت تأثیر آن هستم. تفاوت های ظریف روایی خطی آن به طور فزاینده ای تأثیرگذار می شود، به طوری که من باید از افشای بیش از حد روایت بدون ترس از خراب کردن تجربه بیننده خودداری کنم.
برخلاف تصور بسیاری، این فیلم یک قطعه استاپ موشن نیست. در واقع، این تقریباً یک تولید کاملاً دیجیتالی است. “تمام دارایی های فیلم در ZBrush مجسمه سازی شده اند که یک برنامه مدل سازی سه بعدی است. ZBrush اساساً یک بلوک مجازی از خاک رس را به شما می‌دهد، که می‌توانید آن را تغییر شکل داده، قالب‌دهی و شکل دهید، درست همانطور که در حین مجسمه‌سازی انجام می‌دهید.» از ZBrush، او مدل‌های مجسمه‌سازی شده را به Cinema 4D وارد کرد و در آنجا بخش عمده‌ای از انیمیشن‌ها و رندرها را ایجاد کرد. علاوه بر این، Russo از After Effects برای ترکیب بندی، درجه بندی رنگ و سایر پست ها استفاده کرد.
این فیلم انحراف بزرگی از کار قبلی روسو است که رویکردی طنز آمیز دارد. روسو به ما می‌گوید: «بیشتر فیلم‌های من بر اساس طنز پوچ‌گرایانه ساخته شده‌اند، که من آن را دوست دارم و به ناچار به آن باز خواهم گشت، اما احساس می‌کنم این ژانری است که زمان زیادی را در آن صرف کرده‌ام و خلق چیزی برایم بسیار سخت است. که به این حساسیت ها اشاره نمی کند.
یکی از دلایل موفقیت «خداحافظ» به خاطر بی باکی و تمایل روسو برای تسلیم شدن و تعهد صادقانه به داستانی است که می‌خواست بگوید. این چیزی است که من خودم در تمرین سینمایی خودم با آن دست و پنجه نرم می کردم و فکر می کنم بسیاری از ما می توانیم با این احساس ارتباط برقرار کنیم. روسو به ما می‌گوید: «یکی از چالش‌های اصلی تلاش برای خلق چیزی تأثیرگذار بود، بدون اینکه از کمدی یا کنایه به عنوان یک شبکه ایمنی عقب نشینی کنیم. این کاری است که من زیاد انجام می‌دهم، و احساس می‌کنم در زندگی‌ام به یک عصا تبدیل شده است.» صداقت سینمایی و تمایل او برای به چالش کشیدن رسانه واقعاً الهام بخش است.
در منظر انیمیشن کمبود خاصی از انتقاد وجود دارد. ما اغلب می بینیم که بسیاری از انیماتورها خود را (چه عمدی یا ناخواسته) به یادگیری در مورد فیلمسازی با مطالعه انیمیشن های کلاسیک محدود می کنند و اغلب فراموش می کنند که ابزارها و روایت های همه راه های سینما می توانند در جامعه انیمیشن نقش داشته باشند. به‌عنوان یک انیماتور مستقل، سخت است که از این موضوع غافل نشویم و در مورد تأثیر خداحافظی بر وضعیت فعلی انیمیشن ناله نکنم. کار روسو نشان می دهد که انیمیشن، به عنوان یک رسانه سینمایی، می تواند به طور موثر یک داستان تاثیرگذار را منتقل کند. انیمیشن مستقل در حال رونق است، با سازندگان جدید و مخاطبان جدید که میل به صداها و داستان های جدید دارند، و تایلر روسو یکی از بسیاری از انیماتورهای مستقل است که صداها و کاوش های سینمایی او در تکامل و پیشرفت رسانه به طور کلی کمک زیادی می کند. به عنوان آخرین کار او از برنامه CalArts Experimental Animation، خداحافظی یک خداحافظی عالی برای ترک است.

دیدگاهتان را بنویسید