انیمیشن کوتاه خارجی Tin Toy

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی Tin Toy

برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی Tin Toy با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

برنده 1 جایزه اسکار Oscar ، برنده 3 جایزه بین المللی

ژانر: کوتاه , انیمیشن ، خانوادگی

امتیاز : 6.5

سال ساخت : 1988

مدت پخش : 04:57

زبان فیلم :  انگلیسی

ساخت کشور آمریکا

کارگردان: John Lasseter

بازیگران:

خلاصه داستان : یک اسباب بازی سعی می کند از یک کودک خنگ خرابکار فرار کند.
Tin Toy یک فیلم کوتاه انیمیشن کامپیوتری آمریکایی محصول 1988 محصول کمپانی پیکسار و کارگردانی جان لاستر است. در این فیلم کوتاه که پنج دقیقه طول می کشد ، تینی بازی می کند ، یک اسباب بازی باند یک نفره قلع ، در تلاش برای فرار از بیلی ، یک نوزاد احمق. سومین فیلم کوتاه تولید شده توسط بخش انیمیشن کوچک این شرکت ، یک سرمایه گذاری پرخطر بود: به دلیل درآمد اندک تولید شده توسط محصول اصلی پیکسار ، پیکسار تصویر کامپیوتر ، این شرکت در محدودیت های مالی قرار داشت.
لستر مفهوم Tin Toy را توسط استیو جابز ، مالک Pixar ، تهیه کرد که علی رغم کشمکش های شرکت ، که با سرمایه گذاری سالانه زنده نگه داشت ، موافقت کرد که این فیلم کوتاه را تأمین کند. این فیلم رسماً آزمایشی از نرم افزار PhotoRealistic RenderMan بود و چالش های جدیدی را برای تیم انیمیشن به وجود آورد ، یعنی کار دشوار متحرک سازی واقعی بیلی. Tin Toy بعداً مورد توجه دیزنی قرار گرفت و وی توافق نامه ای را برای خلق داستان اسباب بازی با بازی تام هنکس و تیم آلن منعقد کرد که اساساً از عناصر Tin Toy الهام گرفته شده بود.
اولین بار در یک ویرایش تا حدی کامل در کنگره SIGGRAPH در آگوست 1988 با استقبال گسترده دانشمندان و مهندسان به نمایش درآمد. Tin Toy با دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم کوتاه انیمیشن در سال 1988 خواستار اولین اسکار Pixar شد و اولین فیلم CGI شد که اسکار را از آن خود کرد. با جایزه ، تین اسباب بازی بسیار دور شد تا انیمیشن رایانه ای را به عنوان رسانه هنری قانونی خارج از SIGGRAPH و مدار فیلم انیمیشن-جشنواره تاسیس کند. Tin Toy توسط کتابخانه کنگره به عنوان “از نظر فرهنگی ، تاریخی یا زیبایی شناختی” در سال 2003 برای نگهداری در فهرست ثبت ملی فیلم ایالات متحده انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید