انیمیشن کوتاه خارجی Squatter’s Rights

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی Squatter’s Rights

برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی Squatter’s Rights با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

نامزد دریافت 1 جایزه اسکار Oscar

ژانر: کوتاه , انیمیشن ، خانوادگی

امتیاز : 6.8

سال ساخت : 1948

مدت پخش : 07:06

زبان فیلم :  انگلیسی

ساخت کشور آمریکا

کارگردان: Jack HannahClyde Geronimi

بازیگران: Dessie FlynnJames MacDonaldPinto Colvig

خلاصه داستان : Chip ‘n Dale خانه ای را در اجاق چوبی کابین میکی مستقر کرده است. پلوتو می داند که آنها آنجا هستند ، اما میکی فقط می داند که مسابقه هایش وقتی ادامه می دهد که آتش روشن می کند.
حقوق Squatter یک فیلم کوتاه انیمیشن محصول سال 1946 است که در Technicolor توسط Walt Disney Productions تولید شده است. این کارتون درباره تقابل پلوتو و چیپ و دیل است که در خانه شکار میکی موس اقامت گزیده اند. این یازدهمین نهمین سری از سری فیلم های میکی موس بود که اکران شد و تنها مورد در آن سال تولید شد.
این فیلم به کارگردانی جک هانا ساخته شده است و صدای دسی فلین در نقش چیپ و دیل و پینتو کلویگ در نقش پلوتو را در خود دارد. صداگذاری میکی موس توسط والت دیسنی و جیمی مک دونالد انجام شد ، دومی اولین بازی خود را به عنوان میکی انجام داد. او بیش از 30 سال صدای میکی را تأمین می کرد. این همچنین اولین حضور میکی پس از جنگ بود. در برخی از صحنه ها انیمیشن بازیافتی میکی موس از The Pointer (نمایشگر) ساخته شده در سال 1939 وجود داشت که انیمیشن جدیدی برای میکی تقریباً به طور کامل توسط پاول موری تهیه شده است ، که اکنون بیشتر به خاطر زمان خود به عنوان هنرمند کتاب های مصور دیزنی شناخته شده است.
حقوق Squatter در 7 ژوئن 1946 توسط RKO Radio Pictures به سینماها عرضه شد. در سال 1947 ، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم کوتاه انیمیشن در نوزدهمین دوره جوایز اسکار شد ، اما در نهایت به کنسرتوی گربه ، یک فیلم MGM تام و جری ، که یکی از 7 اسکار مجموعه تام و جری بود ، باخت.

دیدگاهتان را بنویسید