انیمیشن کوتاه خارجی Presto

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی Presto

برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی Presto با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

نامزد 1 جایزه اسکار Oscar ، نامزد 1 جایزه بین المللی

ژانر: کوتاه , انیمیشن ، کمدی

امتیاز : 8.3

سال ساخت : 2008

مدت پخش : 05:21

زبان فیلم :  انگلیسی

ساخت کشور آمریکا

کارگردان: Doug Sweetland

بازیگران: Doug Sweetland

خلاصه داستان : یک شعبه باز که برای اجرای برنامه خود با یک خرگوش شیطون وارد صحنه میشود ولی خرگوش با شیطنت های خود کار شعبدهباز را خراب میکند.
پرستو (انگلیسی: Presto) یک فیلم کوتاه متحرک کامپیوتری Pixar محصول سال 2008 آمریکایی است که قبل از فیلم بلند WALL-E در سینماها نمایش داده شده است. داستان کوتاه در مورد پرستو است ، جادوگری که سعی در اجرای یک نمایش دارد ، اما خرگوشش ، الک ، تا وقتی هویج خود را نگیرد ، با او همکاری نخواهد کرد. این کوتاه ادای احترام به کارتون های کلاسیک مانند تام و جری و لونی تونز و همچنین کارهای Tex Avery است. پرستو در اولین کارگردانی خود توسط انیمیشن پیشکسوت پیکسار داگ سویت لند کارگردانی شد.
ایده اصلی این کوتاه جادوگری بود که یک خرگوش را وارد عمل خود کرد و از ترس صحنه رنج می برد. این خیلی طولانی و پیچیده در نظر گرفته شد ، و ایده دوباره کار شد. برای طراحی تئاتر در پرستو ، سازندگان فیلم از چندین تئاتر و تئاتر برای ایده های طراحی صحنه بازدید کردند. هنگام تلاش برای تحریک مخاطبان 2500 تماشاچی تئاتر ، مشکلاتی بوجود آمد. این خیلی گران به نظر می رسید ، و با نشان دادن پشت مخاطب حل شد.
واکنش به این فیلم کوتاه مثبت بود و بازرسان منتشر شده از رسانه خانگی فیلم WALL-E آن را به عنوان یک ویژگی خاص لذت بخش در نظر گرفتند. پرستو نامزد دریافت جایزه آنی و جایزه اسکار شد. در نمایش انیمیشن نمایش ها در سال 2008 گنجانده شد.

دیدگاهتان را بنویسید