انیمیشن کوتاه خارجی Pib and Pog

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی Pib and Pog

برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی Pib and Pog با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

برگزیده جشنواره های بین المللی

نامزد دریافت جایزه از جشنواره بفتا Bafta

ژانر: کوتاه , کمدی

امتیاز : 7.3

سال ساخت : 1995

مدت پخش : 06:15

زبان فیلم انگلیسی

ساخت کشور انگلیس

کارگردان: Peter Peake

بازیگران: Joanna WakeNigel BettsRoy Macready

خلاصه داستان : دو شخصیت طنز در ظاهراً یک برنامه کودک ، از راوی نامرئی استقبال می کند. Pog یک صدف را درست می کند ، که Pib ناامیدانه می خواهد با آن بازی کند…

Pib and Pog نام هر دو فیلم کوتاه و یک سری از شورت های ایجاد شده توسط Aardman Animations است.

این انیمیشن مانند یک برنامه معمولی پیش دبستانی تنظیم شده است ، که توسط یک راوی با زبان نرم معرفی می شود و آنچه شخصیت ها را به مخاطب می گوید ترجمه می کند. با این حال ، هر چه نمایش ادامه یابد ، به تدریج به یک کمدی سیاه تبدیل می شود که در آن کاراکترها سعی می کنند به طور مداوم به یکدیگر آسیب برسند – مانند تیراندازی به یکدیگر در معده با اسلحه ، لگد زدن به یکدیگر در باسن ، چسباندن سر یکدیگر در اسید سولفوریک غلیظ. ، نیمی از یکدیگر را دیدند و همدیگر را با توپ منفجر کردند. بعد از اتمام نمایش ، “بازیگران” (همان شخصیت های با بیان فرسوده تر) شخصیت را می شکنند و نشان می دهند که بسیار قدیمی تر و بدتر از شخصیت هایی هستند که تصویر می کنند.

این شخصیت ها بعداً در یک کمپین تبلیغاتی برای محصولات Dairylea در تلویزیون انگلستان مورد استفاده قرار گرفتند و در قسمت هشتم رکس رانت ، یک سریال ساختاری ایجاد کرد.

Two comic characters in what is ostensibly a children’s program greet an invisible narrator. Pog produces a seashell, which Pib desperately wants to play with. Pog complies with Pib’s …

Pib and Pog is the name of both a short film and a series of shorts created by Aardman Animations.

The animation is set up like a typical pre-school programme, introduced by a soft-spoken narrator who translates what the characters say to the audience. However, as the show goes on, it gradually turns into a black comedy where the characters attempt to harm each other constantly – like shooting each other in the stomach with guns, kicking each other in the buttocks, sticking each other’s heads in concentrated sulphuric acid, sawing each other in half and blowing each other up with cannons. After the show has finished, the “actors” (the same characters with a more worn-out expression) break character and reveal themselves to be much older and grumpier than the characters they portray.

The characters were later used in an advertising campaign for Dairylea products on UK television, and made a cameo in the eighth episode of Rex the Runt.

دیدگاهتان را بنویسید