انیمیشن کوتاه خارجی Guard Dog

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی Guard Dog

برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی Guard Dog با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

نامزد 1 جایزه اسکار Oscar

برنده 4 و نامزد 1 جایزه بین المللی

ژانر: کوتاه , انیمیشن ، کمدی

امتیاز : 7.3

سال ساخت : 2004

مدت پخش : 04:43

زبان فیلم

ساخت کشور آمریکا

کارگردان: Bill Plympton

بازیگران:

خلاصه داستان : چرا سگها به موجودات بی گناهی مانند کبوتر و سنجاب پارس می زنند … از چه چیزی می ترسند؟ این فیلم به آن سوال همیشگی پاسخ می دهد.
گارد سگ (2004 ، انیمیشن ، کمدی تاریک) یک فیلم کوتاه 5 دقیقه ای است که توسط بیل پلیمپتون ، انیماتور مستقل ، در استودیوی پالمپتونز طراحی و تولید دستی شده است. در سال 2005 ، این فیلم نامزد بهترین فیلم کوتاه انیمیشن در هفتاد و هفتمین دوره جوایز اسکار در سال 2005 بود که توسط آکادمی علوم و هنرهای سینمایی تولید شد. همچنین ، در سال 2005 ، گارد سگ برنده بهترین فیلم کوتاه انیمیشن در جشنواره بین المللی فیلم کمدی تورنتو و برنده جایزه ویژه هیئت داوران برای داستان های متحرک در آنیما – بین المللی کوردوبا شد. جشنواره انیمیشن. این فیلم دومین نامزدی اسکار برای پلیمپتون بود ، اولین فیلم انیمیشن کوتاه صورت شما در شصتمین دوره جوایز اسکار بود.
این فیلم پاسخی طنزآمیز و بسیار خشن به سوالی است “چرا سگها بر روی موجودات بی گناهی مانند کبوتر و سنجاب پارس می کنند؟” و به مخاطب پنجره ای به ذهن پارانوئید یک سگ نگهبان وفادار می دهد ، زیرا خطرات تصویری مسخره آمیز ، از گیاهان و جانوران بی ضرر را در هنگام گردش در پارک محله تصور می کند. هر تهدید بالقوه ، از گل ، پروانه و ملخ گرفته تا پرنده ، سنجاب و دختر پرش با طناب ، با ویکنت غیر ممکن و غالباً خونین خود درمان می شود.
نگهبان سگ گارد تا به امروز در سه فیلم کوتاه بیل پلیمپتون دیگر حضور داشته است و در فیلم های سینمایی Idiots and Angels (2009) ، Cheatin ‘(2013) و موزیک ویدیوی Weird Al Yankovic TMZ (2011 ) شخصیت گارد سگ توسط خود هنرمند به عنوان ‘میکی موس’ از پالمپتون شناخته می شود.
در سال 2010 ، پلیمپتون اکران مجدد این فیلم کوتاه به نام Guard Dog Global Jam (اولین بار در سال 2011) را برگزار کرد که در آن 75 هنرمند و انیماتور بین المللی حضور داشتند که هر یک در مورد تفسیر مجدد بخشی از پرچم های مختلف فیلم کار می کردند.
نگهبان سگ توسط آرشیو فیلم آکادمی در سال 2015 حفظ شد.

دیدگاهتان را بنویسید