تفاوت سگ های نگهبان با سگ های آپارتمانی (ریپورتاژ آگهی)

cutnegative ژانویه 30, 2024 25 بدون دیدگاه

گر می خوای از یک مرجع خیلی عالی سگ و گربه بخری ، سایت پامرانین ، یکی از بهترین مراکز برای سگ پامرانین و سگ پودل هست که بهتون پیشنهاد میکنم.

اندازه کوچک تا متوسط: بسیاری از سگ‌های آپارتمانی اندازه‌ای کوچک تا متوسط دارند که باعث می‌شود آن‌ها در فضاهای محدودی همچون آپارتمان‌ها و کوچه‌های کوچک به خوبی جا بیافتند. حداقل نیاز به فضای باز: بسیاری از این سگ‌ها به دلیل اندازه کم و همچنین سطح فعالیت کمتر، حداقل نیاز به فضای باز دارند و می‌توانند... خواندن بیشتر »

ساکشن چربی زیرشکم (ریپورتاژ آگهی)

cutnegative آگوست 12, 2023 111 بدون دیدگاه

ساکشن چربی زیرشکم

ساکشن چربی زیرشکم چربی زیر شکم یکی از مشکلات شایع در جامعه امروز است که برای بسیاری از افراد، به ویژه زنان و مردان بالای 40 سال، مشکل‌ساز شده است. این وضعیت بدنی که با نام “ساکشن چربی زیر شکم” شناخته می‌شود، معمولاً به تجمع چربی در منطقه شکم و کمر برمی‌گردد و ممکن است... خواندن بیشتر »

انیمیشن کوکو ملون و فیلم مرد عنکبوتی (اسپایدرمن) در دالفک (ریپورتاژ آگهی)

cutnegative آوریل 12, 2022 541 بدون دیدگاه

image

سرویس اشتراک ویدیو دالفک با آدرس www.dalfak.com چهارمین سایت اشتراک گذاری ویدیو و فیلم در ایران است. طراحی خوب و ساختار مسنجم آن را به یکی از پربازدیدترین سایت‌های اشتراک ویدیو در کشور تبدیل کرده است. سادگی کار با آن امکان استفاده برای افراد با هر دانشی از اینترنت و کامپیوتر را فراهم می‌کند. این... خواندن بیشتر »

آیا مردم متوجه می‌شوند که از چمن مصنوعی استفاده کرده‌ام؟ (ریپورتاژ آگهی)

cutnegative سپتامبر 20, 2021 1109 بدون دیدگاه

image

طبیعتا، یکی از اولین تفکراتی که درباره چمن مصنوعی به ذهن خطور می کند این است که آیا کسی متوجه آن می شود یا خیر. خوب کاملا شما را درک می کنیم که نگران این موضوع باشید، مخصوصا با وجود این واقعیت که چمن های ارزان قیمت و قدیمی واقعا ظاهر مصنوعی و زشتی داشتند... خواندن بیشتر »

فيلمي كه 34 ميليون دقيقه بازديد داشت! (ریپورتاژ آگهی)

cutnegative سپتامبر 20, 2021 431 بدون دیدگاه

image

اگر شما سريال خانگي هاي ايراني را دنبال مي كنيد، قطعا با سريال بسيار جذاب زخم كاري نيز آشنايي داريد. اين سريال خانگي بسيار جذاب با موضوعي خاص با نويسندگي و كارگرداني آقاي محمد حسين مهدويان، بر اساس رماني به اثر آقاي محمود حسيني زاد، و با هنر نمايي بازيگران برجسته اي همچون جوادعزتي، الهه... خواندن بیشتر »