انیمیشن کوکو ملون و فیلم مرد عنکبوتی (اسپایدرمن) در دالفک (ریپورتاژ آگهی)

cutnegative آوریل 12, 2022 237 بدون دیدگاه

image

سرویس اشتراک ویدیو دالفک با آدرس www.dalfak.com چهارمین سایت اشتراک گذاری ویدیو و فیلم در ایران است. طراحی خوب و ساختار مسنجم آن را به یکی از پربازدیدترین سایت‌های اشتراک ویدیو در کشور تبدیل کرده است. سادگی کار با آن امکان استفاده برای افراد با هر دانشی از اینترنت و کامپیوتر را فراهم می‌کند. این... خواندن بیشتر »

آیا مردم متوجه می‌شوند که از چمن مصنوعی استفاده کرده‌ام؟ (ریپورتاژ آگهی)

cutnegative سپتامبر 20, 2021 954 بدون دیدگاه

image

طبیعتا، یکی از اولین تفکراتی که درباره چمن مصنوعی به ذهن خطور می کند این است که آیا کسی متوجه آن می شود یا خیر. خوب کاملا شما را درک می کنیم که نگران این موضوع باشید، مخصوصا با وجود این واقعیت که چمن های ارزان قیمت و قدیمی واقعا ظاهر مصنوعی و زشتی داشتند... خواندن بیشتر »

فيلمي كه 34 ميليون دقيقه بازديد داشت! (ریپورتاژ آگهی)

cutnegative سپتامبر 20, 2021 291 بدون دیدگاه

image

اگر شما سريال خانگي هاي ايراني را دنبال مي كنيد، قطعا با سريال بسيار جذاب زخم كاري نيز آشنايي داريد. اين سريال خانگي بسيار جذاب با موضوعي خاص با نويسندگي و كارگرداني آقاي محمد حسين مهدويان، بر اساس رماني به اثر آقاي محمود حسيني زاد، و با هنر نمايي بازيگران برجسته اي همچون جوادعزتي، الهه... خواندن بیشتر »

سایت فیلمک دانلود و تماشا آنلاین فیلم و سریال (ریپورتاژ آگهی)

cutnegative ژوئن 28, 2021 648 بدون دیدگاه

image

همه‌ی ما در گذشته مجبور بودیم برای تماشا یا خرید فیلم‌ و سریال‌ مورد علاقه‌مان، مسافت زیادی را طی کنیم و به سینما برویم؛ اما اکنون میتوان به لطف سایت‌های دانلود رایگان فیلم و سریال، درحالی که بر روی کاناپه لم داده‌ایم و بدون پرداخت هیج هزینه‌ای، به تماشای فیلم‌ مورد علاقه‌مان زیر باد خنک... خواندن بیشتر »