مستند کوتاه خارجی With the Marines at Tarawa

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

مستند کوتاه خارجی With the Marines at Tarawa

برای دانلود رایگان مستند کوتاه خارجی With the Marines at Tarawa با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

برنده 1 جایزه اسکار

برندده 1 جایزه بین المللی

ژانر: کوتاه , مستند , جنگ

امتیاز : 7.2

سال ساخت : 1944

مدت پخش : 19:13

زبان فیلمانگلیسی

ساخت کشور : امریکا

کارگردان: Louis Hayward

بازیگران:

خلاصه داستان : یک مستد کوتاه وحشتناک درباره جنگ دریایی ایالات متحده و ژاپنی برای کنترل جزیره تاراوا در اقیانوس آرام است.
با تفنگداران دریایی در تاراوا یک فیلم مستند کوتاه در سال 1944 به کارگردانی لوئیس هیوارد است. این فیلم از تصاویر معتبر گرفته شده در نبرد طاراوا برای بیان داستان سربازان آمریکایی از زمان دریافت خبر مشارکت در حمله تا تصرف نهایی جزیره و بالا بردن ستارگان و استریپ ها استفاده می کند.
بیشتر فیلم به صورت تمام رنگی است و از هیچ بازیگری استفاده نمی کند ، و آن را به یک سند تاریخی ارزشمند تبدیل می کند. این مستند صحنه های وحشتناک تری از نبرد را نسبت به سایر فیلم های جنگی تا به امروز نشان داد. گروهبان نیروی دریایی نورمان تیچ هچ ، مجهز به یک تپانچه کالیبر 45 و یک دوربین Eyemo با دست Bell & Howell ، فیلم های 35 میلی متری را در فاصله 15 متری دشمن در حین نبرد گرفت. بر اساس مستند The War ، رئیس جمهور فرانکلین روزولت برخلاف میل بسیاری از مشاوران ، موافقت خود را برای نمایش فیلم اعلام کرد.
از آنجا که تصاویر بسیار گرافیکی بودند تا استانداردهای تولید کنندگان و توزیع کنندگان هالیوود را برآورده کنند ، فقط رئیس جمهور می تواند اجازه انتشار آن را برای عموم مردم بدهد. رئیس جمهور روزولت از تنها مردی که در نبرد طاراوا حضور داشت و شخصاً او را می شناخت و به او اعتماد داشت ، عکاس تایم لایف ، روبرت شررود ، مشورت کرد. به نقل از شررود ، “من به رئیس جمهور حقیقت می گویم. سربازان ما در جبهه می خواهند مردم به خانه خود بدانند که هر روز در هر نبرد آنها را از بین نمی برند. آنها می خواهند مردم بفهمند که جنگ وحشتناک است ، کار بدی است ، و گفتن خلاف این به منزله ناسازگاری به کسانی است که مرده اند. ” براساس درخواست شررود ، FDR موافقت کرد که فیلم را بدون سانسور منتشر کند.
این فیلم در سال 1944 برنده اسکار بهترین فیلم کوتاه مستند شد. اسکار به نیروی دریایی ایالات متحده اهدا شد و امروز یک اسکار تکراری در موزه ملی نیروی دریایی به نمایش در می آید. به دلیل کمبود فلزات مورد نیاز در طول جنگ ، آکادمی مجسمه ای گچی به شکل لوح به سپاه تفنگداران دریایی هدیه داد. همچنین در همان موزه نگهداری می شود ، اما به نمایش گذاشته نمی شود.
آرشیو فیلم آکادمی با تفنگداران دریایی در تاراوا در سال 2005 حفظ شد.

دیدگاهتان را بنویسید