انیمیشن کوتاه خارجی The Crunch Bird

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی The Crunch Bird

برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی The Crunch Bird با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

برنده 1 جایزه اسکار Oscar

ژانر: کوتاه , انیمیشن ، کمدی

امتیاز : 5.4

سال ساخت : 1971

مدت پخش : 02:01

زبان فیلم :  انگلیسی

ساخت کشور آمریکا

کارگردان: Ted Petok

بازیگران: Len Maxwell

خلاصه داستان : زنی به دنبال هدیه برای شوهرش به فروشگاه حیوانات خانگی می رود. او تصمیم می گیرد برای او پرنده ای با غیر معمول ترین استعداد بدست آورد ، اما هدیه او نتیجه ای پیش بینی نشده را به همراه دارد.
پرنده کرانچ (El pájaro crujiente) یک انیمیشن کوتاه توسط جو پتروویچ ، لن مکسول و تد پتوک است. در سال 1971 جایزه اسکار بهترین فیلم کوتاه انیمیشن را از آن خود کرد.
جو پتروویچ کارتون را انیمیشن کرد. لن ماکسول صداهای همسر ، همسر و صاحب فروشگاه حیوانات خانگی را فراهم کرد. پس از آن دنباله Crunch Bird II در سال 1975 دنبال شد.
این فیلم با زمان فقط دو دقیقه و سی و دو ثانیه ، کوتاهترین فیلم کوتاه انیمیشنی است که تاکنون موفق به دریافت جایزه اسکار شده است.
این فیلم همچنین یکی از اولین انیمیشن هایی بود که خارج از نیویورک یا کالیفرنیا (میشیگان) برنده اسکار شد (دوشنبه های بسته اورگن از سال 1974 و کتابهای پرواز فوق العاده آقای موریس لسمور از سال 2010 در لوئیزیانا).
The Crunch Bird در مجموعه تلویزیونی Jokebook در سال 1982 ظاهر شد. این کوتاه در آن سانسور شد زیرا یک خط از Crunch Bird ، الاغ من تغییر کرد! “به” Crunch Bird ، باسن من!

دیدگاهتان را بنویسید