انیمیشن کوتاه خارجی Sunday

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی Sunday

برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی Sunday با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

نامزد 1 جایزه اسکار Oscar ، برنده 3 و نامزد 3 جایزه بین المللی

ژانر: کوتاه , انیمیشن

امتیاز : 6

سال ساخت : 2011

مدت پخش : 09:56

زبان فیلم

ساخت کشور کانادا

کارگردان: Patrick Doyon

بازیگران: Chantal BarilNatalie Hamel RoyJacques Lavallée

خلاصه داستان : در یکشنبه معمولاً خسته کننده ، پسرک کوچکی قبل از اینکه برای یک ناهار خانوادگی به خانه یکی از اقوام برده شود ، با والدینش به کلیسا می رود. هنوز حوصله اش سر نمی رود و با قرار دادن یک سکه روی …
یکشنبه (به فرانسوی: Dimanche) یک فیلم کوتاه انیمیشن کانادایی از پاتریک دویون است. این فیلم در فوریه 2011 در جشنواره بین المللی فیلم برلین و در 5 ژانویه 2012 به صورت آنلاین آغاز به کار کرد.
دیمانچ اولین فیلم حرفه ای دویون ، اهل مونترال است. دویون پیش از این ، در حالی که در برنامه NFB’s Hothouse برای انیماتورهای جوان ثبت نام کرده بود ، یک انیمیشن کوتاه سه دقیقه ای Square Roots را ایجاد کرده بود.
او که هنوز هم یاد گرفته بود چگونه از ابزارهای انیمیشن رایانه ای استفاده کند ، با قلم و مداد برای ایجاد Dimanche و طراحی کامل فیلم کار کرد. تکمیل این فیلم 10 دقیقه ای دو سال طول کشید و با ایجاد یک نقاشی جداگانه روی کاغذ ، روی یک میز سبک کار کرد. دویون در نهایت با 15 جعبه پر از ورق با طرح ، که سپس آنها را به کامپیوتر اسکن ، رنگ آمیزی و شروع به ویرایش. دویون معتقد است که چنین تکنیک های سنتی انیمیشن برای به تصویر کشیدن احساسات بهتر است.

دیدگاهتان را بنویسید