انیمیشن کوتاه خارجی Dream

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی Dream

برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی Dream با کیفیت 720p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

ژانر: کوتاه , درام , انیمیشن

امتیاز : 7.3

سال ساخت : 2016

مدت پخش : 03:10

زبان فیلم :

ساخت کشور : انگلیس

کارگردان:

بازیگران:

خلاصه داستان : جشنواره فیلم حفاظت از حیات وحش (WCFF) با ماموریت اطلاع رسانی، مشارکت و الهام بخشیدن به مخاطبان در مورد اهمیت حفاظت از تنوع زیستی جهانی، رویدادهای تعاملی با تمرکز بر محیط زیست را تولید می کند. این سازمان با جشنواره سالانه‌اش، آثار قدرتمند بهترین فیلم‌سازان مستقل را به نمایش می‌گذارد و Dream by Zombie Studio به عنوان یک نمونه کامل و تکان‌دهنده عمل می‌کند.
در این انیمیشن، حیوانات اجرای احساسی I Dreamed a Dream” از Les Misérables را می خوانند. این ویدئو با موجوداتی آغاز می‌شود که با خوشحالی در زیستگاه‌هایشان زندگی می‌کنند: نهنگ آبی نفوذ می‌کند، یک پلیکان قهوه‌ای از آب می‌گذرد، یک کرگدن با گوساله‌اش می‌دود، و یک جفت بچه فوک چنگ در برف بازی می‌کنند.
اما ناگهان با هجوم مردان ترسناک به هر محیطی، ویدیو به سمت شوم می رود. به طرز غم انگیزی، حیوانات با تفنگ، چماق، زوبین و آلودگی خود برابری نمی کنند، و وقتی توله فوک می خواند، این ویدئو به نتیجه دلخراشی می رسد: اکنون زندگی رویایی را که من در خواب دیدم کشته است.
Zombie House این ویدیو را به عنوان یک فیلم تبلیغاتی برای جشنواره فیلم حفاظت از حیات وحش در سال 2016 ایجاد کرد. اگرچه اکنون چند سال از عمر آن می گذرد، این قطعه برنده جایزه به شدت طنین انداز شده است و به عنوان یادآوری بسیار مورد نیاز است که ما هنوز نمی توانیم اجازه دهیم رویا منقرض می شود

دیدگاهتان را بنویسید