انیمیشن کوتاه خارجی Der Fuehrer’s Face

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی Der Fuehrer’s Face

برای دانلود انیمیشن کوتاه خارجی Der Fuehrer’s Face با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

پانزدهمین جوایز اسکار برنده جایزه اسکار بهترین فیلم کوتاه انیمیشن

ژانر:کمدی

سال ساخت : 1943

مدت پخش : 09:19

زبان فیلم : انگلیسی

ساخت کشور آمریکا

کارگردان: Jack Kinney

چهره Der Fuehrer هیتلر (در اصل با عنوان دونالد اردک در سرزمین Nutzi) یک فیلم کوتاه انیمیشن تبلیغاتی ضد نازی در سال 1943 توسط کمپانی Walt Disney Productions است که در سال 1942 ساخته و در اول ژانویه 1943 توسط RKO Radio Pictures منتشر شد. این کارتون که شامل دونالد اردک در یک کابوس است که در یک کارخانه در آلمان نازی کار می کند ، در تلاش برای فروش اوراق بهادار جنگ ساخته شد و نمونه ای از تبلیغات آمریکا در طول جنگ جهانی دوم است.این فیلم توسط جک کینی کارگردانی شده و توسط جو گرانت و دیک هومر از موسیقی توسط الیور والاس ساخته شده است. با این حال ، آهنگ اصلی والاس “چهره Der Fuehrer” ، در نسخه ای از Spike Jones ، قبل از این فیلم کوتاه منتشر شد.

چهره Der Fuehrer در پانزدهمین جوایز اسکار برنده جایزه اسکار بهترین فیلم کوتاه انیمیشن شد. این تنها فیلم دونالد اردک بود که این افتخار را دریافت کرد ، اگرچه هشت فیلم دیگر نیز نامزد شدند.

خلاصه داستان:اعضای گروه او را از تخت بیرون کشیدند تا او را برای کار آماده کنند. در اینجا دونالد به ترتیب چهره های پرتره های Führer (هیتلر) ، Emperor (Hirohito) و ایل Duce (Mussolini) را با چهره های “Heils” روبرو می کند و “Heils” می کند ، سپس برای تهیه صبحانه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید