انیمیشن کوتاه خارجی Coquino

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی Coquino

برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی Coquino با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

ژانر: کوتاه , انیمیشن , کمدی , موزیکال

امتیاز : 5.9

سال ساخت : 2013

مدت پخش : 02:25

زبان فیلم :

ساخت کشور : فرانسه

کارگردان: Jeff Le Bars 

بازیگران:

خلاصه داستان : جف لو بارز این مطلب را در حین تحصیل در مدرسه فرانسوی امیل کول به مناسبت بازدید کاریکاتوریست آرژانتینی کوینو (خواکین سالوادور لاوادو) از جشنواره انیمیشن Carrefour du Cinéma d’Animation 2012 (رویدادی سالانه که توسط فروم مستقر در پاریس برگزار می شود) ساخته است. des Images).
از دانش‌آموزان مدارس مختلف انیمیشن فرانسه خواسته شد تا فیلم‌های کوتاهی را بر اساس عناصر گرافیکی از طرح‌های کوینو بسازند. آنها تحت عنوان Quino’Scopage در 25 نوامبر 2012 ارائه شدند.
جف لو بارز تکنیک‌های انیمیشن دوبعدی و سه بعدی را با هم ترکیب می‌کند و از یک سطح بسیار ذهنی از روایت استفاده می‌کند، هرچند که در این زمینه با ابهام خوبی همراه است. تدوین و کلوزآپ برای ریتم دادن به قطعه (همگام سازی شده با موسیقی) و برقراری رابطه بین کنش های شخصیت و اشیاء در صحنه استفاده می شود.
یکی از جالب‌ترین جنبه‌های کوتاه، زیبایی‌شناسی است و نحوه ترکیب گرافیک‌های سه‌بعدی که روشنایی واقعی را با عناصر سه‌بعدی کم پلی که تقریباً ساده و بدون مواد باقی مانده‌اند (به نقاشی گرنیکا برجسته‌تر می‌دهد) و با دست دوبعدی ارائه می‌کند. بافت ها و انیمیشن های تصویر کشیده شده
بخش مهمی از رساندن پیام اتاق به هم ریخته در حال تمیز کردن از طریق انیمیشن صدها شیء و همچنین حرکات دوربین انجام می شود که برای تأکید بر ریتم بصری و پوشش دادن عمل استفاده می شود (به دوربین دایره ای در انتهای صفحه توجه کنید. دنباله اشیاء شناور). دو شخصیت در یک پرتره تلطیف شده از یک اتاق آپارتمان به کار گرفته شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید