انیمیشن کوتاه خارجی Claws for Alarm

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی Claws for Alarm

برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی Claws for Alarm با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

ژانر: کوتاه , خانوادگی , ترسناک

امتیاز : 7.7

سال ساخت : 1954

مدت پخش : 06:50

زبان فیلم انگلیسی

ساخت کشور آمریکا

کارگردان: Chuck Jones

بازیگران: Mel Blanc

خلاصه داستان : Porky Pig نمی فهمد هتل قدیمی که او و سیلوستر شب را در آن می گذرانند واقعاً بخشی از یک شهر ارواح است. این فقط سیلوستر است که می بیند گروه موش های قاتل سعی در …
Claws for Alarm کاریکاتوری برادران وارنر مری ملودی به کارگردانی چاک جونز محصول سال 1954 است. این کوتاه در 22 مه 1954 منتشر شد و بازیگران آن Porky Pig و Sylvester هستند.
این دومین کاراکتر از سه کاریکاتور بود که پورکی و سیلوستر را با هم تیمی می کردند و به نقش غیرزبانی او به عنوان گربه پورکی در یک فضای شبح وار ادامه می دادند که در آن فقط سیلوستر از خطری که این زوج در آن وجود دارد آگاه است. دو فیلم دیگر این مجموعه گربه ترسو (1948) است ) و جامپین مشتری (1955).

Porky Pig doesn’t realize that the old hotel where he and Sylvester are spending the night is really part of a ghost town. It’s only Sylvester who sees the band of murderous mice trying to

Claws for Alarm is a 1954 Warner Bros. Merrie Melodies cartoon directed by Chuck Jones. The short was released on May 22, 1954, and stars Porky Pig and Sylvester.

It was the second of three cartoons teaming Porky and Sylvester, continuing his non-speaking role as Porky’s cat in a spooky setting where only Sylvester is aware of the danger the pair are in. The other two films in the series are Scaredy Cat (1948) and Jumpin’ Jupiter (1955).

دیدگاهتان را بنویسید