5 مورد ضروری برای عکاسی از کفش

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

5 مورد ضروری برای عکاسی از کفش

برای دانلود رایگان آموزش 5 مورد ضروری برای عکاسی از کفش با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

باید و نباید های عکاسی از کفش

عکاسی از محصول در خرید اینترنتی تاثیر زیادی دارد، چگونگی قرار دادن محصول، نورپردازی، زمینه تصویر، زاویه و تنظیمات دوربین به شما کمک می کنند بازدید کنندگان محصول خود را به خریدار تبدیل کنید. عکاسی از کفش باید ها و نباید های خاص خودش را دارد. در این نوشته همراه ما باشید و با باید ها و نباید های عکاسی از کفش آشنا شوید.

قرار دادن کفش

کفش را روی زمین نیندازید و سعی نکنید یک حالت خاص طراحی ایجاد کنید که هیچکس تا به حال ندیده باشد. کفش را ساده روی زمین قرار دهید به طوری که بیننده بتواند آن را در پای خود تجسم کند.

سعی کنید کفش را به گونه ای قرار دهید که انگار یک نفر آن را پوشیده است. با این کار کفش به بهترین حالت نشان داده می شود. اگر کفش نمی ایستد با نخ دندان آن را به جایی وصل کنید (البته اگر زمینه کار شما سفید است)

زمینه تصویر

تصویر زمینه شلوغ در عکاسی بسیاری از محصولات منع می شود. پس زمینه شلوغ تمرکز بیننده را کم می کند و محصول شما به چشم نخواهد آمد. از زمینه سفید ساده استفاده کنید تا همه تمرکز روی محصول شما باشد.

نورپردازی

نورپردازی یکی از نکات مهم در عکاسی از محصول است و اگر نور مناسب نباشد به چشم خریدار جذاب به نظر نمی رسد. نور مستقیم که یک سایه تیره در کنار محصول ایجاد می کند بدترین نوع نورپردازی است. از نور ملایم و طبیعی استفاده کنید. محصول خود را در کنار پنجره قرار دهید و از نور طبیعی (به شرطی که آفتاب شدید و مستقیم نباشد) استفاده کنید.

تمرکز

تمرکز روی یک بخش از تصویر و تار کردن سایر بخش ها یکی از تکنیک های عکاسی است ولی در عکاسی از محصول نباید استفاده شود چون تصویر مبهمی در ذهن بیننده ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید