آموزش اضافه کردن افکت آتش در after effects

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش اضافه کردن افکت آتش در after effects

برای دانلود رایگان آموزش اضافه کردن افکت آتش در after effects با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

بهترین روند و پیش بینی های جلوه های بصری

پیش بینی می شود که بازار جهانی VFX تا سال 2025 دو برابر خواهد شد و رقمی معادل 23/85 میلیون دلار خواهد داشت. برای چشم انداز این ، در حال حاضر بازار 1133 میلیون دلار ارزش دارد. به طور طبیعی ، بخش قابل توجهی از این ارقام مربوط به صنعت فیلم است ، اما ما هرگز نباید طیف گسترده ای از فرم های رسانه ای را که می توان از این فناوری استفاده کرد ، فراموش کنیم.

  1. افزایش تقاضا

ظهور فیلم های سینمایی پرمخاطب ابرقهرمان و سینمای اکشن ، تقاضا برای سرگرمی VFX را رقم زده است. علاوه بر این ، ما شاهد هستیم که این فناوری ها در تبلیغات ، مواد آموزشی ، بازی و حتی فیلم های تازه کار YouTube استفاده می شوند. هرگز زمان بهتری برای متخصص بودن در این صنعت یا شروع به یادگیری شیوه های آن وجود نداشته است.

  1. شگفتی های CGI جدید

هنگامی که فیلم جنگ ستارگان “Rogue One” اکران شد ، سینماگرها از این امر شگفت زده شدند که جلوه های جدید فیلم CGI قادر به زنده کردن دیجیتالی ظاهر و حرکات شخصیت ها از ده ها سال پیش بود. با پیشرفت هر سال فناوری های ما ، می توان انتظار داشت که شاهد استفاده از آنها به روش های جدید و شگفت انگیز در رسانه ها باشیم.

  1. احیای جلوه های عملی

در تقابل دقیق با نکته قبلی ، ما همچنین می توان نقش گسترده ای را برای اثرات عملی (پروتز ، غرفه های بدنی ، مدل های مقیاس و غیره) پیش بینی کرد. این به دلیل نگرانی فزاینده ای است که از اثرات بصری مبتنی بر CGI در فیلم ها استفاده می شود و تا واقعیت واقعی FX عملی نمی شود. فیلم ها و فیلم هایی که FX عملی را سخاوتمندانه و خلاقانه به کار می گیرند ، ستایش های زیادی را دریافت می کنند ، بنابراین مطمئناً می توانیم انتظار داشته باشیم که آنها از این نظر مرتبط و گسترده باشند.

4- VR به برجستگی می رسد

شبیه سازی واقعیت مجازی قبلاً طیف گسترده ای از VFX را ادغام کرده است و هر ساله محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. در حقیقت ، اگر سخت افزاری که برای بازی های VR استفاده می شود در آینده مقرون به صرفه تر شود ، ما احتمالاً میلیون ها نفر را با استفاده از این فناوری خواهیم دید. در این شرایط ، جای تردید نیست که بگوییم بسیاری از متخصصان و طراحان VFX خود را در کوتاه مدت با فناوری AR آشنا می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید