آموزش کنترل صدای بلند با Adobe Audition True Peak limiter

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش کنترل صدای بلند با Adobe Audition True Peak limiter

برای دانلود رایگان آموزش کنترل صدای بلند با Adobe Audition True Peak limiter با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود Link download

کاهش صدا در ممیزی
Adobe Audition دارای ابزارهای قدرتمند کاهش نویز است که در ویرایشگر Waveform قابل دسترسی است. اگر در یک جلسه Multitrack هستید ، روی یک مسیر دوبار کلیک کنید تا وارد ویرایشگر Waveform شوید.
کلیک کنید و بکشید تا چند ثانیه صدای پس زمینه / محیط فقط انتخاب شود. هرچه زمان بیشتری برای نمونه برداری داشته باشید نتایج بهتری خواهید داشت. اطمینان حاصل کنید که هیچ صوتی با صدا یا صداهای دیگر را انتخاب نکرده اید!
به Effects> Noise Reduction (روند) بروید. روی “Capture Noise Print” و سپس “Select Entire File” کلیک کنید.
برای شنیدن آنچه حذف می کنید ، “فقط سر و صدا” را کلیک کنید (قبل از کلیک بر روی گزینه ، آن را لغو انتخاب کنید). با تغییر لغزنده های “کاهش سر و صدا” و “کاهش توسط” ، روی دکمه سبز روشن و خاموش کلیک کنید تا جلوه را تغییر دهید.
اگر میانبرها را ترجیح می دهید ، از Shift + P برای ذخیره چاپ سر و صدا و CMD / CNTRL / Shift + P برای باز کردن جلوه “کاهش سر و صدا” استفاده کنید. من پیشنهاد می کنم برای جلوه هایی که معمولاً استفاده می کنید میانبر ایجاد کنید (این کار را با دسترسی به ویرایشگر میانبر در نوار منو ، ویرایش> میانبرهای صفحه کلید انجام دهید).

Noise Reduction in Audition

دیدگاهتان را بنویسید