5 نکته برای ساخت فیلم ترسناک

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

5 نکته برای ساخت فیلم ترسناک

برای دانلود رایگان 5 نکته برای ساخت فیلم ترسناک با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

ترسناک ژانر بسیار خاصی است که خواستار برخی تکنیک های منحصر به فرد روشنایی است
فیلم های ترسناک همه چیز در مورد لحن ، بافت و روحیه است. برخلاف بسیاری از ژانرهای دیگر که بیشتر به عناصر دیگر تکیه می کنند (گفت و گو ، نقاط طرح و غیره) ، فیلم های ترسناک بزرگ همه چیز درباره سبک است. این بدان معنا نیست که یک فیلم ترسناک بزرگ نباید گفتگوی عالی و توطئه ای عالی داشته باشد ، بلکه این بدان معناست که این عناصر غالباً به روحیه و تجربه همه جانبه ای که یک فیلم ترسناک عالی ارائه می دهد ، می روند.

دو عنصر مهم در ایجاد این خلق و خوی عبارتند از طراحی صدا و فیلمبرداری ، دومی همان چیزی است که ما در اینجا می خواهیم به آن توجه کنیم. برخلاف روشن کردن یک کمدی یا درام ، اغلب قوانین هنگام فیلمبرداری یک فیلم ترسناک می توانند شکسته شوند و در بسیاری موارد که ترجمه آن به یک محصول نهایی مؤثر تر است.

فیلمبرداری از طریق چیزهایی
بعضی از فیلمسازان ترسناک به سمت نزدیکان افراطی کشیده می شوند ، اما به نظر من انجام عکس برعکس بسیار مؤثر است. به جای اینکه همیشه قاب خود را با چهره بازیگران خود پر کنید (فقط به دلیل اینکه به نظر می رسد شدید است) ، خود را به چالش بکشید تا گسترده تر شوید.

صحنه ای را تصور کنید که یک بازیگر به تنهایی در آشپزخانه خود نشسته باشد. ممکن است یک نزدیکی شدید روی چهره آنها احساسات دیگری را به ما نشان دهد ، اما ضربات گسترده ای که از بیرون از خانه گرفته شده است (به دنبال داخل می باشد) می تواند بسیار قدرتمندتر باشد. نه تنها شما انزوای کاراکتر را نشان می دهید بلکه با شلیک به درون یک صفحه شیشه ای نیز یک حس هوشیاری و اضطراب آور ایجاد می کنید ، این یک تکنیکی است که می تواند در شرایط مناسب بسیار مؤثر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید