نکات و تکنیک های گریم مردان

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

نکات و تکنیک های گریم مردان

برای دانلود رایگان نکات و تکنیک های گریم مردان با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

مدت پخش : 11:41

زبان : انگلیسی

ممکن است شما را شگفت زده کند اگر کشف کنید که هر یک از این رنگ های پوستی می تواند زیر و بم های مختلفی داشته باشد. اینها رنگهایی است که به چهره حالت گچ یا رنگ قابل توجهی می بخشد که ممکن است متوجه نشوید مگر اینکه از شما بخواهد آن را شناسایی کند. رنگ پوست می تواند تغییر کند ، اما زیر رنگ تغییر نخواهد کرد. زیر رنگ چهره شماست که باعث می شود برخی از رنگ ها روی پوست یا لباس های شما عالی به نظر برسند و برخی دیگر وحشتناک به نظر برسند.
ته رنگ جایی است که می توان دمای واقعی شما را پیدا کرد و شامل موارد زیر است:
گرم – پوست هلو ، زرد یا طلایی خواهد بود
خنک – پوست حالت مایل به آبی ، صورتی یا حتی مایل به قرمز دارد
خنثی – پوست زیتونی خواهد بود و می تواند هم ته رنگ گرم و هم سرد داشته باشد
ته رنگ خود را چگونه تعیین می کنید؟ تصمیم گیری در مورد لحن عمومی آسان است و شما می خواهید منصفانه ، سبک ، متوسط ​​یا تاریک باشید. سپس می توانید از نکات زیر برای پی بردن به زیر صدا استفاده کنید:
مچ دست – به داخل مچ دست نگاه کنید و رگهای دقیقاً زیر سطح را اسکن کنید. آیا آنها رنگ آبی تا بنفش دارند یا بیشتر از رنگ سبز برخوردار هستند؟ اگر آنها آبی باشند ، اگر “سبز” باشند “سرد” هستید ، “گرم” هستید و اگر ترکیبی از هر دو به نظر برسد ، “بی طرف” هستید
کاغذ سفید – کاغذ سفید خالص ، هنگامی که به صورت کمک می کند ، صورت شما را کدر می کند و یا باعث شستشو می شود. اگر هنگام نزدیک بودن کاغذ به صورت و یا حتی بهبود رنگ تغییری ایجاد نشود ، پوست از ته رنگ آن “خنک” است
جواهرات – که بهترین ترکیب پوست شما ، جواهرات طلا یا نقره است. فقط براساس موارد دلخواه خود به آنچه در نزدیكی پوست شماست پاسخ ندهید. اگر نقره ای باشد ، ته رنگی سرد دارید ، اگر طلایی رنگ پوست شما دارای ته رنگ گرم است.
هنگامی که تن خود را (روشن ، کم رنگ ، متوسط ​​یا تیره) و زیر رنگ خود را فهمیدید ، می توانید رنگ های کانتور مناسب برای رنگ پوست خود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید