آموزش گریم basic مرد برای برنامه تلویزیونی

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش گریم basic مرد برای برنامه تلویزیونی

برای دانلود رایگان آموزش گریم basic مرد برای برنامه تلویزیونی با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

مدت پخش : 11:24

زبان : انگلیسی

اگر در برس آرایش مهارت دارید ، کانتورینگ با پودرها نباید خیلی چالش برانگیز باشد. اگر با استفاده از برس آشنا نیستید ، ممکن است کمی تمرین باشد.
این روش شما را ملزم به استفاده از پودر کانتورینگ و یک برس زاویه دار به همان روش هایی می کند که استفاده از کرم انجام می شود. در زیر استخوان های گونه و در امتداد مناطقی از صورت که سایه باید افزایش یابد.
پودر فندک به قسمت های برجسته زده می شود و سپس یک حرکت دایره ای آرام با برس یا رژگونه یا برس ایجاد می شود تا از ترکیب بهینه اطمینان حاصل شود. خالی نگه داشتن برس بدون پودر شل تمیزترین و طبیعی ترین ظاهر را تضمین می کند.
نکته اصلی در کانتورینگ از هر نوع این است که اکنون زمان زیادی را برای یافتن سایه های ایده آل برای رنگ طبیعی یا رنگ پوست عمومی خود اختصاص دهید. این ممکن است شما باشد که زمان زیادی را در خارج از منزل سپری می کنید و در تابستان رنگ پوست تیره می شود. پیش بروید و چندین پالت بخرید و با تغییر لحن ، استفاده خود را از آنها به روز کنید.
تمرین با کانتورینگ نیز ضروری است. اگر اولین تلاش شما بد است ، تسلیم نشوید. این یک تکنیک بسیار تخصصی است ، اما اگر چند ساعت را با آزمایش نور و سایه و نحوه عملکرد آن در ساختار صورت طبیعی خود انجام دهید ، می توانید مهارت آن را کسب کنید. سپس یک کرم یا پودر را با انتخاب رژ ، سایه چشم و رژ لب خود به پایان برسانید تا با به روزرسانی خارق العاده آرایش خود همه را به وجد بیاورید!

دیدگاهتان را بنویسید