آموزش اولیه ایجاد 3 نوع زخم روی صورت

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش اولیه ایجاد 3 نوع زخم روی صورت

برای دانلود رایگان آموزش اولیه ایجاد 3 نوع زخم روی صورت با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

مدت پخش : 07:50

زبان : انگلیسی

عناصر گریم دهه 1920
رنگ چهره
چهره مهمترین جنبه زیبایی تلقی می شد ، همانطور که در دهه های گذشته صورت گرفته بود و کرم سرد در تمام دهه پرفروش ترین بود.
انواع محصولات مراقبت از پوست از جمله محصولات برای از بین بردن چین و چروک ، ایجاد بافت ، حفظ جوانی ، سفید شدن پوست ، از بین بردن لکه ها و کک و مک ها در بازار وجود داشت. استفاده از آنها به طور گسترده ای در مقالات مجلات ، مانند امروز و همچنین کتابچه های راهنمای تولید شده توسط مارک های لوازم آرایشی ، مورد بحث قرار گرفت.
برای مرطوب سازی و صاف کردن پوست قبل از پودر می توان از کرم زیرسازی به خصوص برای افرادی که پوست خشک تری دارند استفاده کرد.
بخشی از کتابچه “اختصاص داده شده به زیبایی” پرنسس پت (1926).
بعد از کرم سرد ، پودر صورت مهمترین ماده آرایش برای بسیاری از خانمها بود. این رنگ در رنگ های محدودی وجود داشت که متداول ترین آنها سفید ، کرم ، صورتی روشن (که اغلب “گوشتی” یا “طبیعی” نامیده می شود) ، صورتی تیره و نارنجی شنی است (که اغلب با نام تجاری “Brunette” نامیده می شود).
پودر صورت را با پفک پودر یا گلدان استفاده کرده و به صورت آزاد استفاده کردند. توصیه می شود برای ایجاد پایه آن را مالش دهید. پودرها گاهی اوقات مخلوط می شدند تا رنگ را بیشتر شخصی کنند ، و برخی از زنان از رنگهای مختلف در اطراف صورت استفاده می کردند – تلاشی برای کانتورینگ. از پودر برای پنهان کردن لکه ها نیز استفاده می شد.

دیدگاهتان را بنویسید