آموزش گریم پاره و آویزون شدن پوست صورت

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش گریم پاره و آویزون شدن پوست صورت

برای دانلود رایگان آموزش گریم پاره و آویزون شدن پوست صورت با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

مدت پخش : 06:16

زبان : انگلیسی

آرایش از سال 3100 تا 2907 سال قبل از میلاد مسیح وجود داشته و تغییرات را تحمل کرده است. زنان و مردان در مصر با استفاده از کرم ها پوست خود را نرم و درخشان نگه داشتند. به زودی کشورهای دیگر فرم آرایش خود را ایجاد کردند. قرن هاست که آرایش وجود دارد و امروزه نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.
مصری ها از رنگ های سبز تیره برای سایه چشم و برای ریمل مژه ها با سرمه مژه استفاده می کنند. بعضی اوقات از سرمه برای خط چشم استفاده می کنند. این سرمه در واقع از دوده ساخته شده است. آنها در رم ایده های مشابهی در مورد نحوه استفاده از آرایش داشتند اما روش های انجام آن خطرناک بود. رومی ها معتقد بودند که برای غنی شدن پوست شما باید رنگ پریده باشد. برای دستیابی به این ظاهر آنها از گچ و حتی سرب سفید استفاده می کنند.
از آنجا که این روش ها بسیار خطرناک بود ، بسیاری از زنان به دلیل مسمومیت با سرب جان خود را از دست دادند و باعث بسیاری از مشکلات سلامتی مانند ریزش مو ، مشکلات معده و مرگ شد. سرانجام آنها شروع به ساخت محصولات آرایشی از مواد طبیعی غذایی کردند. در دوران ویکتوریا اعتقاد بر این بود که اگر آرایش می کردید ، فاحشه یا بازیگر هستید. هر نوع آرایش سنگین یا حتی تغییر رنگ جزئی در موها ، به آنها حقیر نگاه می شود.
در این زمان آرایش در حال تکامل بود و مردم از استفاده از مواد شیمیایی مضر روی صورت خود خسته شده بودند. زنان دیگر از مژه برای مژه های خود استفاده نکرده و از موم داغ و روغن های دیگر استفاده کردند. Max Factor به جای استفاده از آرد برای پودر بینی ، یک پودر پرس را در حدود سال 1914 ایجاد کرد.
در گریم فیلم بازیگران معمولاً آرایش خود را انجام می دهند که باعث می شود فقط هر چیزی را بگیرند. بیشتر محصولاتی که آنها استفاده کردند حاوی سرب و جیوه بود. برای بدست آوردن ظاهر مطلوب ، آنها از رنگ روغنی بسیار سنگین که به رنگ صورتی بود استفاده می کنند تا نور تجهیزات دستگاه را دوباره تصحیح کنند. اگر رنگ به آرامی اجرا شود ، بازیگران رنگ پریده به نظر می رسند. برای تلاش برای مبارزه با آنها همچنین از خطوط مشکی و قرمز برای خالی کردن چشمان خود استفاده می کنند. آنها زیر همه آن چراغ های صحنه عرق می کردند و هر اثری از صورتشان نشان داده می شد. مکس فاکتور و جورج وستمور دریافتند که این یک مشکل است بنابراین مکس نوع خاصی از رنگ روغنی را ایجاد کرد که محصول سبک تری بود. شما توانستید آن را به همان اندازه ضخیم که می خواستید بسازید و به سختی خطوط خشن را نشان می داد. او این رنگ روغنی را با آرایش “پنکیک” خود ، که واقعاً پودر فشرده شده جدیدش بود ، تنظیم می کرد. آنها هنوز هم از خطوط قرمز و سیاه برای خالی کردن چشمان خود استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید