آموزش گریم حرفه ای شیشه شکسته در صورت

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش گریم حرفه ای شیشه شکسته در صورت

برای دانلود رایگان آموزش گریم حرفه ای شیشه شکسته در صورت با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

مدت پخش : 04:44

زبان : انگلیسی

شروع با رنگ های مناسب کانتور برای رنگ پوست شما
قبل از اینکه بتوانید روی هر یک از آرایش ها یا وسایل مورد نیاز خود سرمایه گذاری کنید ، باید رنگ پوست خود را تعیین کنید. کلمه دیگری که وقتی به تن پوست فکر می کنیم ، فکر می کنیم “دما” است. چرا؟ در حالی که کانتورینگ با انتخاب صحیح سایه های برجسته و کانتور شروع می شود ، شما همچنین باید به یاد داشته باشید که چگونه صورت خود را با سایر محصولات آرایشی مانند سایه چشم ، رژگونه و رنگ لب تقویت کنید.
دانستن درجه حرارت پوست راهی عالی برای همیشه انتخاب رنگهای مناسب در هر فصلی است. همچنین می تواند به شناسایی “زیر رنگ” ، یکی دیگر از کلیدهای موثر در استفاده از کانتورینگ و آرایش کمک کند.
آنچه متخصصان به عنوان رنگ پوست شما توصیف می کنند ، رنگی است که پوست شما در سطح آن درست است و همانطور که حدس می زنید ، می تواند تغییرات زیادی ایجاد کند. کمی رنگ از چند ساعت در معرض آفتاب می تواند صدا را تغییر دهد. یک دوره آکنه یا یک دوره خشکی پوست ممکن است باعث تغییر رنگ شود.
بنابراین ، چگونه می توان یک اندازه گیری مناسب برای رنگ پوست مناسب برای کانتورینگ کرد؟ شما به اطراف فک نگاه می کنید. این تغییرات کمترین تأثیر را در آن تغییرات دارد و به ترتیب زیر خواهد بود:
تیره – این تیره ترین رنگ از قهوه ای غنی تا آبنوس عمیق است
متوسط ​​- این پوستی با ته رنگ زیتون و رنگ عمومی تیره تر است
روشن – این پوست کمرنگ است اما به جای صورتی کمرنگ ، دارای رنگ بژ یا زرد است
روشن – این پوستی رنگ پریده است که به راحتی می سوزد و رنگ صورتی دارد

دیدگاهتان را بنویسید