آموزش گریم کبودی و زخم روی صورت

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش گریم کبودی و زخم روی صورت

برای دانلود رایگان آموزش گریم کبودی و زخم روی صورت با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

مدت پخش : 04:39

زبان : انگلیسی

یکی از سخت ترین لباس های هالووین برای کشیدن لباس زامبی است. این کار را درست انجام دهید و به مدار ترفندهای درمانی تبدیل شوید. این کار را اشتباه انجام دهید و مانند شخصی با خط چشم زیاد و چهره بد به نظر خواهید رسید.
ما گرگ نیکوترو ، متخصص تولید زامبی ، تهیه کننده اجرایی مسئول گریم و لباس The Walking Dead را به خدمت گرفتیم تا نکات خود را در مورد چگونگی واقعی ترین زامبی های تلویزیون – با چیزهایی که می توانید در اطراف خانه پیدا کنید – به اشتراک بگذارید.
خون تقلبی کامل: رنگ غذایی پودر شده ، شربت ذرت و صابون
بهترین چیز شربت ذرت کارو است. مردم تمایل به استفاده از رنگ مواد غذایی مایع دارند و مشکل آن لکه دار شدن آن است. اگر به یک مغازه پخت و پز بروید و رنگ مواد غذایی پودری را که از آنها برای تهیه آرد تهیه می کنند ، دریافت کنید ، شرط بهتر است. رنگ مواد غذایی قرمز و زرد را با هم ترکیب کنید تا رنگ خون بسیار خوبی به شما برسد. گاهی اوقات آن خون روی پوست مهره می شود ، بنابراین برای صاف کردن آن کمی صابون ظرف اضافه کنید. اگر می خواهید کمی تیره شود ، از صابون ظرف سبز یا رنگ خوراکی به رنگ کارامل استفاده کنید.
زخم هایی با ظاهر واقعی: از لاتکس ، دستمال کاغذی و پنبه استفاده کنید
ما به عنوان یک تیم حرفه ای از ترکیبی از پروتزهای لاتکس کف و پروتزهای سیلیکونی استفاده می کنیم. برای نسخه DIY ، با استفاده از ورق های لاتکس و یا دستمال کاغذی یا لاتکس و پنبه شروع به ساختن زخم کنید. لاتکس را پر کنید تا خیلی ضخیم نباشد و سپس می توانید آن را بگیرید و آن را به صورت خود بچسبانید یا لایه ها را با سشوار خشک کنید. این احتمالاً ساده ترین و ساده ترین راه برای ایجاد “زخم” است.
رنگ پوست مناسب را دریافت کنید: آن را خاموش نگه دارید – هرگز از قرمز ، آبی یا سبز استفاده نکنید
برخی از کیت های آرایش زامبی از قبل ساخته شده خوب هستند ، اما رنگ ها معمولاً کمی عجیب هستند. در عوض ، از آرایش پایه آب به نام Aquacolor استفاده کنید. یک اسفنج را درون آب قرار داده و رنگ پایه قهوه ای مایل به زرد را به آن بزنید تا رنگ آن کمرنگ شود. سپس می توانید با مقداری قهوه ای و نوعی رنگ خون خشک وارد شوید. همه چیز بسیار بی صدا است. ما از آبی ، سبز یا قرمز استفاده نمی کنیم. همه چیز در ظاهر زامبی بسیار لحن خاکی است.
سایه زنی مناسب: رنگها را با هم مخلوط کنید تا شبیه راکون نشوید
من فکر می کنم بزرگترین اشتباهی که مردم هنگام تلاش برای بدست آوردن ظاهر زامبی مرتکب می شوند این است که با سایه زدن بیش از حد سنگین می شوند. اگر به تصویری از جمجمه نگاه کنید ، خواهید دید که شقیقه ها ، حفره های چشم و نوک بینی تیره تر هستند. سایه زنی مهم است ، اما شما نمی خواهید مانند راکون به نظر برسید. اگر شاخه های چشم را خیلی تاریک کنید ، سایه زدن درست به نظر نمی رسد. مانند ماسک به نظر می رسد. بسیار مهم است که رنگ ها به طور مساوی مخلوط شوند.
ترکیب تجزیه: برای ایجاد چین و چروک های عمیق از لاتکس استفاده کنید
برای اینکه ظاهری کمی از پوست زامبی تجزیه شود ، از روشی به نام “کشش و نوار” استفاده می کنیم. مقداری از همان لاتکس را که برای ایجاد زخم روی صورت خود استفاده کرده اید با اسفنج قرار دهید و سپس پوست خود را محکم بکشید در حالی که آن را با سشوار خشک می کنید. وقتی خشک شد ، لاتکس چین و چروک می خورد و به پوست شما بافتی می بخشد. سپس ، هنگامی که آرایش زامبی را می پوشید ، چین و چروک ها را با یک برس آرایش سبک سایه بزنید ، بنابراین وقتی قدم به عقب می گذارید ، عمیق تر به نظر می رسند. همچنین می توانید با یک برس کوچک روی صورت خود خطوطی را بکشید و سپس آنها را با هم مخلوط کنید.
لباس مناسب: لباس های خود را با رنگ غذا اسپری کنید
رنگ مواد غذایی قهوه ای یا سیاه را در یک بطری اسپریتز قرار داده و لباس های خود را با کمی بطری با قطرات رنگ اسپری کنید تا به نظر برسد که نوعی پیر شده باشند. شما می خواهید کثیف به نظر برسد و می خواهید قدیمی به نظر برسد. همچنین می توانید مقداری خون جعلی پاشیده کنید. شما فقط می خواهید از همه به نظر نمی رسد – بطری اسپریتز برای همین است. اگر می خواهید مقداری قالب یا چیز دیگری اضافه کنید می توانید مقداری لاتکس را با آرد جو دوسر مخلوط کنید.
لکه دهان زامبی: دهانشویه به رنگ قهوه ای و سیاه
ما از رنگ مواد غذایی مایع با کمی دهان شویه استفاده می کنیم و از بازیگران می خواهیم که آن را در دهان خود بریزند ، تا ظاهر دهان مرده به دست آید. ما از مواد غذایی سیاه یا قهوه ای برای از بین بردن تمام رنگ صورتی موجود در دهان ، زبان و لثه آنها استفاده می کنیم. این کاری است که ما برای از بین بردن نشانه های زندگی انجام می دهیم.
مو را فراموش نکنید: باعث ایجاد پوستی ، صافی و پیر شدن شوید
من مقداری نرم کننده خشک تهیه می کنم و فقط موهای شما را کمی زنده نشان می دهم. شما می خواهید چرب و مسطح و قدیمی به نظر برسد. ما همیشه و هر روز از نرم کننده استفاده می کنیم ، فقط برای داشتن ظاهری نامرتب. حتی می تواند کمی پوسته شود. در واقع زامبی ها در تمام طول روز با تمام نرم کننده هایی که در موهایشان هستند بوی خوبی دارند.
تمرین کامل می شود: تا آخرین لحظه منتظر نمانید تا به نظر برسید
چند تست با آرایش و لاتکس انجام دهید ، حتی در پشت دست یا برادر یا خواهرتان. این همیشه به شما کمک می کند تا یک آزمایش انجام دهید تا بتوانید با رنگ ها بازی کنید. برخلاف انجام آزمایشی و انجام اصلاحات ، مردم اشتباه می کنند که همه چیز را بدست می آورند و منتظر می مانند تا شب هالووین سعی کنند ظاهر زامبی مناسب را بدست آورند.

دیدگاهتان را بنویسید