چگونگی نورپردازی و فیلمبرداری در نور روز

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

چگونگی نورپردازی و فیلمبرداری در نور روز

برای دانلود رایگان چگونگی نورپردازی و فیلمبرداری در نور روز با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود Link download

اجازه دهید تا نور خارجی منفجر شود
هنگامی که این کار به صورت هدفمند انجام شود ، می تواند به شما کمک کند تا صحنه خود را بر عملکرد داخلی متمرکز کنید و حرفه ای به نظر برسید.

این امر با آویختن پارچه ای مانند پارچه توری در پنجره ، به جای ND ، که تمام قسمت خارجی آن را منفجر می کند و یک نور یکنواخت سفید ایجاد می کند ، محقق می شود.
اگر در حال فیلمبرداری یک فیلم دورهمی هستید و نمای بیرونی دارید که با دوره داخلی شما مطابقت ندارد ، این یک گزینه عالی برای حفظ محیط شما است. اگر لینکلن 2012 را دیده باشید ، ممکن است متوجه شده باشید که از این روش استفاده می شود.
در صورت تمایل می توانید از طریق پارچه توری نور خارجی را نیز به آن اضافه کنید ، که به صحنه نوعی جلوه آسمانی می دهد و به شما امکان می دهد هم روز و هم عکس بگیرید.

Allow the exterior lighting to be blown out
When this is done purposefully, it can help focus your scene on the interior action and look professional.

This is accomplished by hanging a fabric like grid cloth at the window, instead of ND, which blows out the entire exterior and creates an even white light.
If you’re shooting a period film and you have an exterior view that doesn’t match the period of your interior, this is a great option for maintaining your setting. If you’ve seen 2012’s Lincoln, you may have noticed this technique being used.
You can also add exterior lighting through the grid cloth if you desire, which gives the scene a kind of heavenly look and would allow you to shoot both day and night.

دیدگاهتان را بنویسید