آموزش نورپردازی با نور روز و نور Strobes برای عکاسی و فیلمبرداری

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش نورپردازی با نور روز و نور Strobes برای عکاسی و فیلمبرداری

برای دانلود آموزش نورپردازی با نور روز و نور Strobes برای عکاسی و فیلمبرداری با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

مسیر نور کجاست؟

قبل از هرگونه عکس گرفتن باید محل نور را بررسی کنید. برای عکس های خوب ضروری است. مسیر نور را دریابید.

نور در یک خط مستقیم حرکت می کند ، بنابراین باید آن را بر روی بدن و بدن مورد نظر خود در دسترس قرار دهید. اگر عکاسی در فضای بیرون است ، باید زمانی را انتخاب کنید که نور درخشان باشد و می توانید آن را مطابق نیاز خود تنظیم کنید.

در صورت عکاسی در فضای باز ، بهترین زمان صبح و یا ظهر است.

اگر شاخه های داخل خانه است ، اگر ساقه در اواسط بعد از ظهر باشد ، باید در سمت شرق پنجره پیدا کنید. وقتی مسیر نوری صحیح را می شناسید ، می توانید به راحتی متناسب با آن تنظیم کنید.

چرا باید از نور آفتاب استفاده کنید

نور خورشید یک منبع نور طبیعی برای عکاسی است. با این حال ، نور در طول روز از صبح تا غروب شکل گیری های خود را تغییر می دهد.

در همان پرتره که در زمان های مختلف گرفته شده است ، می توانید تفاوت عمده ای را مشاهده کنید. به عنوان یک عکاس می توانید از نور خورشید استفاده کرده و بهترین زمان روز را برای پرتره های خود انتخاب کنید.

گاهی اوقات ابرها مسیر مستقیم خورشید را به سمت مدل شما متوقف می کنند و سایه ای که برای صحنه ایجاد شده است مناسب برای عکاسی است.

شما باید بازتاب نور در اشیاء طبیعی مختلف را در مجاورت خود مشاهده کنید. چگونه نور خورشید سنگ ها ، آب ، دود و غیره را روشن تر می کند. همه چیز ظاهر متفاوتی دارد و می توان از آن در عکسهای شما به عنوان پس زمینه استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید