آموزش ساخت 7 وسیله مفید برای فیملبرداری بهتر

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش ساخت 7 وسیله مفید برای فیملبرداری بهتر

برای دانلود رایگان آموزش ساخت 7 وسیله مفید برای فیملبرداری بهتر با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

آموزش ساخت 7 وسیله مفید برای فیملبرداری بهتر در سایت کات نگاتیو. با این آموزش میتوانید در منزل یا محل کار با لوازم ساده برای خود وسیله های مفید برای فیلمبرداری و عکاسی بسازید.با کمترین هزینه.آیا شده کوچک بودن فضا برای ساخت ویدیو شما را نگران سازد؟ در اینجا با هفت روش مفید زمانی که تجهیزاتتان در محل فیلمبرداری جا نمی‌شوند آشنا خواهید شد و پاسخ سوال چگونه فیلم برداری کنیم را می یابید.
شاید این‌طور به نظر برسد که میان کار کردن در پروژه‌های عظیم و پروژه‌های شخصی و مستقل تفاوت زیادی نیست اما دشواری‌های به‌ظاهر کوچکی در کارهای مستقل وجود دارد که شاید به مشکلات جدی در تولید منجر شود. یکی از این دشواری‌ها که فیلم‌سازان مستقل معمولاً آن را نادیده می‌گیرند فضای فیلم‌برداری است. زمانی که فضای کافی برای فیلم‌برداری تدبیر نشده است چه باید کرد؟
قاعدتاً اینکه تولیدکنندگان فیلم‌های حرفه‌ای، بیشتر لوکشین خود و حتی فضاهای ساده‌ای مانند خانه و اتاق را در استودیو می‌سازند دلیل دارد. این کار باعث ایجاد تسلط بر همه مراحل فیلمبرداری می‌شود علاوه بر اینکه به فیلم‌سازان امکانات دیگری مانند فضای کافی برای قرار دادن دوربین‌ها، ریل‌گذاری و جابه‌جایی تجهیزات نورپردازی می‌دهد. وقتی‌که آخر هفته را صرف فیلمبرداری در یک اتاق با دوربین‌های دیجیتال کراپ سنسور و نورپردازی سه نقطه ای می کنید، نمی توانید دیوارها را جابجا کنید تا فضای مناسب برای لوازم نورپردازی و دوربین و بوم میکروفن و بازیگران ایجاد نمایید.
پس وقتی‌که در یک فضای بسته قرار می‌گیرید از این ترفندها که آزمایش خود را پس داده‌اند برای استفاده حداکثری از فضا بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید