بهترین دوربین های حرفه ای سال 2021+بهمراه عکس ، مشخصات و قیمت

cutnegative ژوئن 10, 2021 117 بدون دیدگاه

image

بهترین دوربین های حرفه ای سال 2021+بهمراه عکس ، مشخصات و قیمت برای انتخاب بهترین دوربین حرفه ای ، ابتدا باید شغل حرفه ای مورد نیاز خود را شناسایی کنید. برای عکاسی تجاری ، منظره ، مد و مسافرت ، وضوح مهمتر از سرعت عکسبرداری مداوم است. برای عکاسی ورزشی و جمع آوری اخبار ،... خواندن بیشتر »

معرفی گرانترین لنز دوربین در دنیا

cutnegative فوریه 7, 2021 519 بدون دیدگاه

image

معرفی گرانترین لنز دوربین در دنیا امروز میخواهیم گرانترین لنز دنیارو به شما معرفی کنیم،پس با کات نگاتیو همراه باشید: لنز Leica 1600mm f5.6 Telephoto با مبلغ 2،064،500 دلار آمریکا ، لایکا افتخار تولید گرانترین لنز SLR جهان را دارد ، لنز تله فوتو Leica APO-Telyt-R f / 5.6 1600 mm. یک هویزر در میان... خواندن بیشتر »

معرفی دوربین جدید نیکون Nikon Z 7II

cutnegative ژانویه 11, 2021 651 بدون دیدگاه

دوربین جدید و پیشرفته نیکون nikon Z 7II

معرفی دوربین جدید نیکون Nikon Z 7II دوربین نیکون Nikon Z 7II Body که نسل دوم از سری Z7 محسوب می شود. تصاویر خود را با جزئیات واضح گوشه به گوشه ای به یک قلمرو رئالیسم بی سابقه ارتقا دهید. لنزهای جدید Z 7II و انقلابی NIKKOR Z بیشتر از پتانسیل خلاقیت شما استفاده می... خواندن بیشتر »

آموزش کامل و پایه استفاده از لاتکس در گریم به همراه نکاتی در مورد پاک کردن آن از روی پوست

cutnegative دسامبر 5, 2020 890 بدون دیدگاه

image

آموزش کامل و پایه استفاده از لاتکس در گریم به همراه نکاتی در مورد پاک کردن آن از روی پوست یکی از مهمترین رشته های سینمایی گریم با لاتکس هست و همچنین شما میتوانید ویدیو های آموزشی گریم سینمایی را با کلیک رو این لینک به صورت ویدیو و به صورت حرفه ببینید 1:قبل از... خواندن بیشتر »

فهرست اصطلاحات سینمایی و تئاتر

cutnegative نوامبر 9, 2020 963 بدون دیدگاه

برای ورود به دنیای سینما، باید آموزش دید و مهارت کسب کرد. آموزش و مهارت هم الزاما پشت میزهای دانشگاه، کسب نمی شود. برای ورود به هر حوزه در صنعت سینما از بازیگری تا کارگردانی و فیلمنامه نویسی و صدا برداری، باید مطالعه کرد و زیاد خواند و بسیار دید. راهش هم مطالعه و کسب تجربه و خاک خوردن صحنه است. فهرست اصطلاحات: اَکتور: بازیگر، هنرپیشه مرد اَکترِس: بازیگر، هنرپیشه زن آمفی‌تئاتر: محل نشستن تماشاچیان در ردیف‌های نیم‌دایره آرتیست: هنرمند (معمولاً دارندهٔ نقش اول) اِستودیو: محل تهیه فیلم پروژکتور: نورافکن فیلم پی اس : نمایشنامه پلان: پلان یا نما یا شات از نظر فنی عبارت است از تصویر یا تصاویری که در یک زمان ممتد کار دوربین یعنی از زمان به کار افتادن دوربین تا متوقف شدن آن روی نوار فیلم ثبت شود پِرسُوناژ: بازیگران تئاتر یا سینما تراژدی: غم‌انگیز تروکاژ: حقه‌های سینمایی دِکور: عوامل تزیینی مانند نقاشی، وسیله، اثاث دِرام: غم‌انگیز رُل: نقش سانسور: حذف کردن قسمتی از فیلم یا نمایش سوژه: موضوع فیلم یا داستان سناریو: فیلم‌نامه یا همان متنی که کارگردان از روی آن فیلم می‌سازد سِن: صحنه یا محل نمایش سِکانس: عملیات ممتد و مداوم بدون مکث و توقف

فهرست اصطلاحات سینمایی و تئاتر برای ورود به دنیای سینما، باید آموزش دید و مهارت کسب کرد. آموزش و مهارت هم الزاما پشت میزهای دانشگاه، کسب نمی شود. برای ورود به هر حوزه در صنعت سینما از بازیگری تا کارگردانی و فیلمنامه نویسی و صدا برداری، باید مطالعه کرد و زیاد خواند و بسیار دید.... خواندن بیشتر »