معرفی دوربین NIKKOR Z 400mm

cutnegative آوریل 1, 2022 447 بدون دیدگاه

image

معرفی دوربین NIKKOR Z 400mm ابریشم سوئیفت VCM Silky Swift VCM برای لنزهای NIKKOR Z به عنوان موتور درایو AF استفاده می شود. این سیستم به طور همزمان سرعت بالاتر، دقت بالاتر و عملکرد بی صداتر را به دست می آورد. هر یک از این عوامل به مراتب از سیستم‌های معمولی پیشی می‌گیرد، و به... خواندن بیشتر »

معرفی دوربین Canon EOS R3

cutnegative مارس 20, 2022 556 بدون دیدگاه

تصویر دوربین EOS R3

معرفی دوربین Canon EOS R3 لحظات گذرا در زمان، به شیوه‌هایی در دوربین ثبت شده که هرگز فکر نمی‌کردید ممکن باشد. به آینده عکاسی اکشن خوش آمدید. دوربینی که به شما امکان می‌دهد از ورزش، حیات وحش و اخبار عکس بگیرید. سوژه ها را فقط با نگاه کردن به آنها شناسایی کنید – یک تجربه... خواندن بیشتر »

50 عکس خیره کننده از حیوانات وحشی که باعث می شود حیوانات جور کاملاً جدید ببینید

cutnegative آگوست 21, 2020 1673 بدون دیدگاه

image

50 عکس خیره کننده از حیوانات وحشی که باعث می شود حیوانات جور کاملاً جدید ببینید(سری پایانی) عکاسی از حیات وحش نیاز به صبر و زمانبندی عالی دارد. مسابقاتی مانند جوایز کمدی عکاسی از حیات وحش کمدی ، جوایز بین المللی عکس Siena ، عکاس حیات وحش سال و عکاس زیر آب سال بهترین عکس... خواندن بیشتر »

50 عکس خیره کننده از حیوانات وحشی که باعث می شود حیوانات جور کاملاً جدید ببینید(سری 4)

cutnegative آگوست 14, 2020 1790 بدون دیدگاه

image

50 عکس خیره کننده از حیوانات وحشی که باعث می شود حیوانات جور کاملاً جدید ببینید(سری 4) عکاسی از حیات وحش نیاز به صبر و زمانبندی عالی دارد. مسابقاتی مانند جوایز کمدی عکاسی از حیات وحش کمدی ، جوایز بین المللی عکس Siena ، عکاس حیات وحش سال و عکاس زیر آب سال بهترین عکس... خواندن بیشتر »

50 عکس خیره کننده از حیوانات وحشی که باعث می شود حیوانات جور کاملاً جدید ببینید(سری 3)

cutnegative آگوست 8, 2020 1736 بدون دیدگاه

image

50 عکس خیره کننده از حیوانات وحشی که باعث می شود حیوانات جور کاملاً جدید ببینید(سری 3) عکاسی از حیات وحش نیاز به صبر و زمانبندی عالی دارد. مسابقاتی مانند جوایز کمدی عکاسی از حیات وحش کمدی ، جوایز بین المللی عکس Siena ، عکاس حیات وحش سال و عکاس زیر آب سال بهترین عکس... خواندن بیشتر »