مقایسه دوربین RED Monstro 8K VV and ARRI Alexa LF 4.5K

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

مقایسه دوربین RED Monstro 8K VV and ARRI Alexa LF 4.5K

برای دانلود رایگان مقایسه دوربین RED Monstro 8K VV and ARRI Alexa LF 4.5K با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود Link download

مشخصات دوربین RED DIGITAL CINEMA DSMC2 BRAIN with MONSTRO 8K VV Sensor

دوربین BRAIN ساختمان اصلی سیستم RED است که دارای سنسور تصویر و اجزای محاسباتی پیشرفته است. DSMC2 BRAIN قادر به سرعت نوشتن داده ها 300 مگابایت در ثانیه است ، می تواند همزمان در RED CodeE RAW و Apple ProRes یا Avid DNxHR / HD ضبط کند و با سه گزینه سنسور ارائه می شود – ارائه دامنه پویا باورنکردنی و رزولوشن 8K. DSMC2 با ویژگی هایی مانند لوازم جانبی بدون کابل ، خلیج رسانه یکپارچه ، کنترل بی سیم ، دوربین قدرتمندترین و بصری ترین تا به امروز است. همچنین با یک زرادخانه رو به رشد ماژول ها و لوازم جانبی سازگار است – از RED و سایر تولید کنندگان شخص ثالث. استفاده از OLPF های قابل تعویض و لنزهای قابل تعویض و DSMC2 کنترل نهایی بر روی فیلم های شما را به شما می دهد.

MONSTRO 8K VV

سنسور برتر RED پوشش لنزهای Full Frame سینمایی را فراهم می کند و 17+ توقف از محدوده دینامیکی را ارائه می دهد.

سنسور CMOS 35.4 مگاپیکسلی

• 40.96 x 21.60mm (نمودار: 46.31mm)

• 60 فریم در ثانیه با فرمت 8K کامل (8192 x 4320)

کیفیت تصویر برتر

DSMC2 ترکیبی از علوم رنگ پیشرفته و دامنه باورنکردنی پویا است. نتیجه آن کیفیت تصویر سینما است که زندگی را در صحنه های شما نفس می کشد. عمق سایه ها و همچنین برجسته کردن تصاویر را به نمایش بگذارید تا در غیر این صورت جزئیات غیرقابل تصرفی داشته باشید.

موضوعات قطعنامه

تمام دوربین های RED وضوح خیره کننده و کیفیت تصویر را ارائه می دهند – با ایجاد تصاویر تمیز و ارگانیک که تصاویر شما را زنده می کنند. سنسور MONSTRO قدم بعدی برای زیبایی بیش از حد زیبایی ارائه شده توسط فیلم – با وضوح بیشتر از 17 برابر بیشتر از HD – و بیش از 4 برابر بیشتر از 4K می گیرد.

گردش کار شما. ساده شده

تیراندازی با RAW هرگز چنین آسان نبوده است. فرمت اختصاصی RED CodeE RAW RED که به عنوان R3D نیز گفته می شود ، حداکثر انعطاف پذیری را در طول پست به شما می دهد. DSMC2 از طریق توانایی خود برای ضبط همزمان در R3D و Apple ProRes یا Avid DNxHR / HD ، آزادی خلاقیت بیشتری را ارائه می دهد.

مقدمه

DSMC2 MONSTRO به عنوان یکی از اعضای دوربین DSMC2 ، از مدولار پیشرفته اکوسیستم RED بهره می برد. این دوربین دارای لوازم جانبی بدون کابل ، صفحه مونتاژ یکپارچه ، کنترل بی سیم و سازگاری با تعداد فزاینده ماژول ها و لوازم جانبی DSMC2 است. DSMC2 MONSTRO همچنین از OLPF و لنزهای قابل تعویض پشتیبانی می کند – به شما این امکان را می دهد تا از لنزهای سازگار خود نهایت استفاده را ببرید.

این دوربین به خودی خود پورت برق DC IN ندارد. برای تأمین انرژی دوربین به پهن باند یا ماژول پاور نیاز است. برای ساخت یک پیکربندی کار برای هر دوربین ، RED به منبعی ، باتری ، لنز ، صفحه نمایش و رسانه توصیه می کند.

فرمت فایل R3D و RED CodeE

کلیه فیلم ها و فریم ها با فرمت پرونده R3D ضبط می شوند. فرمت فایل R3D توسط RED تهیه شده است تا بتواند فرمت داده ویدیویی RAW کارآمد و قابل کنترل را فراهم کند که قابلیت ویرایش پیشرفته تولید پس از تولید را فراهم می آورد. در قالب پرونده R3D ، تصویر دیجیتالی دریافت شده از سنسور به صورت اصلاح شده با نقص پیکسل (اما در همه جنبه های دیگر پردازش نشده) فریم داده RAW 16 بیتی در هر پیکسل قالب بندی می شود. هر فریم RAW یا دنباله ای از قاب های RAW در یک کلیپ ، با استفاده از فشرده سازی RED CodeE RAW مبتنی بر موجک اختصاصی فشرده می شود و سپس در RED MINI-MAG ذخیره می شود.

داده های RAW مستقل از هرگونه پردازش رنگ دامنه RGB مانند ISO ، White Balance یا سایر تنظیمات فضای رنگ RGB ضبط می شوند. در عوض ، پارامترهای رنگ به عنوان ابرداده مرجع ذخیره می شوند. یعنی رنگ به داده های ضبط شده RAW سوخته نمی شود. این روش ضبط باعث افزایش انعطاف پذیری در پردازش رنگ RGB می شود ، که می تواند بدون تأثیر بر کیفیت تصویر داده ضبط شده RAW یا دامنه پویا ، انعطاف پذیر شود تا تولید ارسال شود یا در زمینه تنظیم شود.

RED CodeE یک کدک فشرده سازی مبتنی بر موجک بدون بینایی است که باعث کاهش پرونده های R3D RAW در اندازه قابل کنترل می شود و زمان ضبط طولانی تر را در رسانه امکان پذیر می کند. توانایی فشرده سازی داده های RAW یکی از فناوری های مهمی است که RED برای صنعت به ارمغان آورده است.

REDCINE-X PRO می تواند پرونده های RMD “نگاه” را ایجاد و صادر کند. این اطلاعات به عنوان ابرداده مرجع ذخیره می شوند ، به گونه ای که این گزینه های پردازش رنگ می توانند مقادیر پیش فرض مورد استفاده در تولید بعد از آن باشند.

شلیک برای فیلم و Stills

فیلم با وضوح بالا ، مانند فیلم های دیجیتالی که توسط دوربین ضبط شده است ، از جزئیات لازم برای تولید چاپ های حرفه ای با اندازه کامل فراتر رفته است. به دلیل امکان ضبط در نرخ فریم بالا و وضوح تصویر بالا ، این دوربین از نظر ایده آل برای ضبط همزمان فیلم و تصاویر ثابت مناسب است.

این دوربین مجهز به حالت Stills است که گرفتن تصاویر خیره کننده را آسان تر می کند. با استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم شده برای عکسها و میانبرهای سریع و کش رفتن برای نمایش RED Touch ، تغییر از حالت حرکت به حالت Stills یکپارچه است. با استفاده از REDCINE-X PRO یا سایر برنامه های ویرایش پشتیبانی از RED SDK ، می توانید تصاویر با وضوح کامل از پرونده های R3D بکشید.

پس تولید

بسیاری از سیستمهای ویرایش غیر خطی (NLE) می توانند فیلم های RED را باز و ویرایش کنند. هر نسخه NLE ممکن است الزامات سازگاری خاصی مانند نسخه سیستم عامل دوربین یا نوع دوربین را داشته باشد. از برنامه های زیر می توانید برای باز کردن و / یا ویرایش فایل های R3D استفاده کنید:

REDCINE-X PRO: NLE اختصاصی RED

Adobe Photoshop: می توانید پرونده های .R3D را باز کنید

Adobe Premiere Pro

• مشتاق رسانه آهنگساز

• داوینچی حل شود

• ادیوس پرو

Final Cut Pro 7

Final Cut Pro X

• وگاس نرم افزار

برنامه های شخص ثالث ممکن است سازگاری محدودی با پرونده های R3D داشته باشد. توسعه دهندگان شخص ثالث برای ارائه سازگاری با جدیدترین سیستم عامل RED باید از جدیدترین R3D SDK استفاده کنند.

تولید تولید با REDCINE-X PRO

REDCINE-X PRO یک ابزار حرفه ای برای رنگ آمیزی یک نور است ، مجهز به یک جدول زمانی یکپارچه و یک مجموعه نرم افزاری Post Effects که محیط ایده آل را برای بررسی فیلم های ضبط شده ، ویرایش ابرداده ها ، سازماندهی پروژه ها و تهیه فایل های R3D شما فراهم می کند. از REDCINE-X PRO یا برنامه ویرایش غیر خطی شخص ثالث (NLE) سازگار برای ویرایش فایل های R3D استفاده کنید.

RED TETHER ، که در REDCINE-X PRO گنجانده شده است ، به شما امکان می دهد فیلم هایی را از دوربین خود به طور مستقیم در رایانه یا درایو خارجی ضبط کنید. استفاده از اتصال به اینترنت نیاز به ضبط به SSD و بارگیری مجدد از رایانه را بعداً موجب صرفه جویی در وقت شما می کند.

1. RED TETHER در REDCINE-X PRO build 35 یا بالاتر گنجانده شده است

2. RED TETHER به یک درگاه GIG-E احتیاج دارد که در قسمت گسترش دهنده DSMC2 REDVOLT موجود است

HDRX

HDRX با گرفتن همزمان دو (2) تصویر با وضوح یکسان و سرعت فریم ، دامنه پویا را تا شش (6) توقف گسترش می دهد. تصویر اول یک آهنگ معمولاً در معرض (A-track) است ، در حالی که دوم یک مسیر تحت فشار (X-track) با مقدار قرار گرفتن در معرض است که منعکس کننده توقف های اضافی محافظت از برجسته است. این آهنگها در حین ضبط “در حال حرکت” هستند و هیچ فاصله زمانی بین دو (2) قرار گرفتن در معرض باقی نمی گذارد. این متفاوت از قرار گرفتن در معرض متناوب متناوب است که شکافهای کمی بین آهنگ ها وجود دارد و باعث ایجاد آهنگ های حرکتی ناخواسته می شود.

حرکت جادویی

MAGIC MOTION یک روش post post تولید است که دو (2) آهنگ HDRX را به وجود می آورد تا تصویری با تاری طبیعی حرکت (از مسیر A) و همچنین مرجع واضح تر (مسیر X) ایجاد کند. MAGIC MOTION تصویری با دامنه پویا فوق العاده ای تولید می کند که با هیچ دوربین ضبط حرکت دیگری در دسترس نیست.

تیراندازی با سرعت 24 اسب بخار با 180 گرم. (1/48 ثانیه) کرکره بر روی فیلم های سنتی و یا دوربین های دیجیتال باعث تاری حرکت در سراسر می شود ، این راهی نیست که چشم انسان حرکت کند. برای مثال ، از کسی بخواهید که بازوی خود را بچرخاند. آنچه شما در یک ضبط سنتی از این عمل مشاهده می کنید ، تاری حرکات ثابت تا زمانی که بازو متوقف می شود. با این حال ، آنچه که چشم شما می بیند هم تیرگی حرکات و هم مرجع تیز تر بازو در طول مسیر حرکت است. MAGIC MOTION تصویری ایجاد می کند که با حرکت طبیعی مشاهده شده توسط چشم انسان مطابقت داشته باشد.

مشخصات ودوربین ARRI Alexa LF 4.5K

ساخته شده در اطراف نسخه بزرگ 4K از سنسور اصلی ALEXA ، دوربین ARRI ALEXA LF ​​(LPL) در این مجموعه دوربین اصلی ضبط 4K بومی را در سه حالت حسگر ارائه می دهد ، با ضبط ARRIRAW یا ProRes در LF Open Gate ، LF 16: 9 یا حالت LF 2.39: 1. ALEXA LF ​​رزولوشن با فرمت بزرگ را با اندازه پیکسل بهینه برای کیفیت عالی تصویر ترکیب می کند ، تصاویر واضح و ظریف با رنگ پوست طبیعی و بوکه صاف ایجاد می کند. ALEXA LF ​​با لنز LPL ARRI طراحی شده است که برای ضبط با فرمت بزرگ بهینه شده است و با استفاده از آداپتور PL-to-LPL با تمام لنزهای PL-Mount سازگار است. قطر عریض تر و عمق کانونی فلنج نسبت به پایه اصلی ARRI PL ، لنزهای نصب شده با LPL را قادر می سازد از لنزهای با اندازه بزرگ قبلی کوچکتر و سبک تر باشند.

ALEXA SXT LF مجموعه ای از گزینه های ضبط ضبط را در ARRIRAW و ProRes ارائه می دهد ، ضبط درایوهای ضبط 1 یا 2TB SXR یا کارتهای SxS PRO + 256GB. با حساسیت پایه EI 800 ، پردازش 16 بیتی و محدوده پویای توقف 14 به علاوه ، فیلمبرداری شما برای سازگاری با نمایشگرهای HDR اثبات شده در آینده است. نرخ فریم تا 150 فریم در ثانیه حرکت آهسته و آرام را ایجاد می کند و ضبط را برای پروژه های HFR با وضوح بالاتر (نرخ فریم بالا) امکان پذیر می کند.

اتصال بی سیم ALEXA SXT W به ALEXA LF ​​ساخته شده است و Wi-Fi و سازگاری با سیستم های کنترل لنز و دوربین لنز ARRI ECS را فراهم می کند. یک گیرنده WVR-1 در این کیت اصلی گنجانده شده است ، که انتقال ویدیوی بی سیم را در محدوده 2000 تا ارائه می دهد. از یک نگهدارنده فیلتر داخلی می توان برای قرار دادن یکی از هشت فیلتر بزرگ چگالی خنثی با طیف کامل با فرم بزرگ (LF FSND) استفاده کرد (جداگانه در دسترس است). ویژگی های اضافی ALEXA LF ​​شامل سازگاری با پرونده های ARRI Look موجود و گردش کار ، پخش کلیپ در ARRIRAW یا ProRes ، و ورودی صوتی 2-کانال 5 پین XLR است. این مجموعه اولیه ALEXA LF ​​همچنین شامل آداپتورهای رسانه ای SXR و SxS ، منظره یاب الکترونیکی EVF-1 با براکت و کابل نصب VMB-3 ، دسته نگهدارنده مرکز CCH-1 ، و کارت SD برای ذخیره / بارگیری LUT ها ، SUP ها و غیره است. .

سنسور بزرگ فول فریم با سه حالت عملکرد

مانند کل خط ALEXA ، ALEXA LF ​​با وضوح بالا و اندازه پیکسل بهینه برای کیفیت تصویر عالی ترکیب می کند. ALEXA LF ​​انتخاب ضبط را در 4448 x 3096 Open Gate ، 3840 x 2160 16: 9 و 4448 x 1856 2.39: 1 بی نظیر ارائه می دهد.

ضبط بومی 4K با کیفیت تصویر ALEXA

ALEXA LF ​​تصاویر روشن و رنگی با رنگ های طبیعی پوست را به صورت 4K بومی ثبت می کند. رنگ سنجی آن با جریان های HDR (High Dynamic Range) و WCG (Wide Color Gamut) سازگار است و ظاهری لطیف و همهجانبه را به شما ارائه می دهد.

آرایه از گزینه های ضبط

نرخ ضبط (با استفاده از درایوهای ضبط SXR) از 90 فریم در ثانیه ARRIRAW تا 40 fps ProRes 4444 XQ در دروازه LF Open ، 90 فریم در ثانیه ARRIRAW تا 60 fps ProRes 4444 XQ در LF 16: 9 و 150 فریم در ثانیه ARRIRAW تا 60 fps ProRes 4444 XQ در LF 2.39: 1 دگرگونی. گزینه های ARRIRAW و ProRes 444 XQ / 4444/422 HQ / 422 در هر سه حالت سنسور موجود هستند.

عرض گسترده ای در معرض دید

حساسیت پایه ASA 800 ، کاهش نویز ، و دامنه پویای 14 باریک با جریان کار HDR.

لنز جدید LPL Mount

مانیتور جدید لنز LPL ، که به طور خاص برای سنسورهای با فرمت بزرگ طراحی شده است ، در ALEXA LF ​​ادغام شده است. با داشتن قطر گسترده تر و فاصله کانونی فلنج نسبت به پایه اصلی ARRI PL ، لنزهای نصب شده با LPL را می توان کوچکتر و سبک تر از اپتیک های با فرم بزرگ قبلی طراحی کرد.

ARRI امضای نخستین موارد

اکنون ARRI طیف وسیعی از 16 لنز با فرمت بزرگ ، LPL-Sign Sign Prime را ارائه می دهد ، از 12 تا 280 میلی متر. این لنزها به طور جداگانه در دسترس ، رنگ های طبیعی پوست ، بوکه صاف و ظاهری مطبوع از نظر ارگانیک نشان می دهند. Signature Primes دارای سیستم فراداده سریع و جامع لنزهای LDS-2 ARRI است و برای دوام و وزن سبک تر با منیزیم ماشینکاری شده ساخته شده است.

سازگار با لنزهای PL ، لوازم جانبی ALEXA و ابزار گردش کار

دوربین ALEXA LF ​​با لنزهای موجود ، لوازم جانبی و جریانهای سازگار با ALEXA کار می کند. از فایلها و ابزارهای نرم افزاری موجود مورد علاقه خود با ALEXA LF ​​استفاده کنید. آداپتور Mount-to-LPL جداگانه موجود به هر لنز PL-Mount ، سوپر 35 یا تمام فریم متصل است. ALEXA LF ​​داده ها را از سیستم های داده لنز LDS-2 ، LDS-1 یا / i (کوک) منتقل می کند.

اتصال بی سیم همان ALEXA SXT W

ALEXA LF ​​دارای همان فرستنده ویدیوی Wi-Fi و بی سیم یکسان به عنوان ALEXA SXT W ، سازگاری سریع با گیرنده ویدیویی بی سیم WVR-1 و همچنین اجزای مختلف ECRI (لنز الکترونیکی / سیستم کنترل دوربین) ARRI است. این سیستم بی سیم داخلی باعث صرفه جویی در زمان ساخت در تنظیمات ، کاهش اسپاگتی کابل و کاهش وزن در دکل دوربین شما می شود.

پردازش تصویر

داخلی: پردازش خطی 16 بیتی در فضای رنگی ALEXA Wide Gamut / Log C کامل

خروجی هدف: فضاهای رنگی Log C ، Rec 709 یا Rec 2 را وارد کنید

پشتیبانی از ARRI Look File (ALF-2) با مقادیر CDL و 3D LUT

3D LUT برای SDR ، HDR PQ و HDR HLG موجود است

فیلتر داخلی ND

یکی از هشت فیلتر موجود چگالی خنثی با طیف گسترده ای با اندازه بزرگ و قابل استفاده در جلوی حسگر ALEXA LF (ND 0.3 تا ND 2.4) به صورت دستی درج می شود.

پخش

کلیپ های ARRIRAW یا ProRes را از ALEXA LF پخش کنید.

DSMC2 BRAIN
The camera BRAIN is the primary building block of the RED system, housing the image sensor and advanced computing components. A DSMC2 BRAIN is capable of data write speeds of 300 MB/s, can simultaneously record in REDCODE RAW and Apple ProRes or Avid DNxHR/HD and is offered with three sensor options – delivering incredible dynamic range and up to 8K resolution. With features like cable-free peripherals, integrated media bay, wireless control, DSMC2 is the most powerful and intuitive camera to date. It is also compatible with a growing arsenal of modules and accessories – from RED and other Third-Party manufacturers. Tack on interchangeable OLPFs and lens mounts and DSMC2 gives you the ultimate control over your footage.

MONSTRO 8K VV
RED’s premier sensor provides cinematic Full Frame lens coverage and delivers 17+ stops of dynamic range.

• 35.4 Megapixel CMOS Sensor
• 40.96 x 21.60mm (Diag: 46.31mm)
• 60 fps at 8K Full Format (8192 x 4320)

Superior Image Quality
DSMC2 combines advanced color science with incredible dynamic range. The result is cinema image quality that breathes life into your footage. Showcase the depths of shadows as well as highlight roll-off to capture otherwise imperceptible details.

Resolution Matters
All RED cameras deliver stunning resolution and image quality – creating clean and organic images that bring your footage to life. The MONSTRO sensor takes the next step in exceeding beauty offered by film – up to 17x more resolution than HD – and over 4x more than 4K.

Your Workflow. Simplified
Shooting RAW has never been this easy. RED’s proprietary REDCODE RAW file format, also referred to simply as R3D, gives you maximum flexibility during post. DSMC2 offers greater creative freedom via its ability to simultaneously record in both R3D and Apple ProRes or Avid DNxHR/HD.

Introduction
As a member of the DSMC2 camera lineup, the DSMC2 MONSTRO benefits from the advanced modularity of the RED ecosystem. The camera features cable-free peripherals, integrated mounting plate, wireless control and compatibility with a growing number of DSMC2 modules and accessories. The DSMC2 MONSTRO also supports interchangeable OLPFs and lens mounts – empowering you to make the most of all of your compatible lenses.

Note

The camera itself does not have a DC IN power port. A port expander or power module is required to power the camera. To construct a working configuration for any camera, RED recommends an expander, battery, lens mount, display and media.

R3D File Format and REDCODE
All videos and frames are recorded to the R3D file format. The R3D file format was developed by RED to provide an efficient and manageable RAW video data format that promotes advanced post production editing capabilities. In the R3D file format, the digital image received from the sensor is formatted as a pixel-defect corrected (but in all other aspects unprocessed) 16-bit per pixel RAW data frame. Each RAW frame or sequence of RAW frames in a clip, is compressed using a proprietary wavelet based REDCODE RAW compression, then stored to a RED MINI-MAG.

RAW data is recorded independently of any RGB domain color processing such as ISO, White Balance or other RGB color space settings. Instead, color parameters are saved as reference metadata; that is, color is not burned into the recorded RAW data. This recording technique promotes flexibility in RGB color processing, which can be deferred to post production or adjusted in the field, without affecting the recorded RAW data image quality or dynamic range.

REDCODE is a visually lossless, wavelet-based compression codec that reduces R3D RAW files into a manageable size, allowing longer recording times on media. The ability to compress RAW data is one of the significant technologies that RED has brought to the industry.

Note

REDCINE-X PRO can create and export .RMD “Look” files which may then be imported as camera monitor path color processing presets. This information is stored as reference metadata, so that these color processing choices can be the default values used in post production.

Shoot For Video and Stills
High resolution video, such as the digital footage captured by the camera, has surpassed the detail necessary to produce professional full-sized prints. Because of the ability to record at high frame rates and resolution, the camera is ideally suited to capture video and still images, simultaneously.

The camera is equipped with a Stills mode that makes it easier to capture stunning images. With presets optimized for stills and Swipe-Up Shortcuts for the RED Touch display, switching from Motion mode to Stills mode is seamless. Using REDCINE-X PRO or other editing applications supporting the RED SDK, you can pull full resolution still images from R3D files.

Post Production
Many non-linear editing systems (NLEs) can open and edit RED footage. Each NLE version may have specific compatibility requirements, such as camera firmware version or camera type. The following programs can be used to open and/or edit R3D files:

• REDCINE-X PRO: RED’s proprietary NLE
• Adobe Photoshop: Can open .R3D files
• Adobe Premiere Pro
• Avid Media Composer
• DaVinci Resolve
• Edius Pro
• Final Cut Pro 7
• Final Cut Pro X
• Vegas Pro

Note

Third-party applications may have limited compatibility with R3D files. Third-party developers must use the most recent R3D SDK to offer compatibility with the latest RED firmware.

Post Production with REDCINE-X PRO
REDCINE-X PRO is a professional one-light coloring toolset, equipped with an integrated timeline and a post effects software collection that provides the ideal environment to review recorded footage, edit metadata, organize projects and prepare your R3D files. Use either REDCINE-X PRO or a compatible third-party non-linear editing (NLE) application to edit R3D files.

RED TETHER, included in REDCINE-X PRO, allows you to record footage from your camera directly to a computer or an external drive. Using tethering bypasses the need to record to an SSD and offload to a computer later, saving you time.

Note

1. RED TETHER is included in REDCINE-X PRO build 35 or later
2. RED TETHER requires a GIG-E port, which is available on the DSMC2 REDVOLT Expander

HDRX
HDRX extends dynamic range up to six (6) stops by simultaneously capturing two (2) images of identical resolution and frame rate. The first image is a normally exposed track (A-track), while the second is an underexposed track (X-track) with an exposure value that reflects the additional stops of highlight protection. These tracks are “motion-conjoined” during recording, leaving no time gap between the two (2) exposures. This is different from traditional alternating exposures, which have small gaps between tracks, producing unwanted motion tracks.

Magic Motion
MAGIC MOTION is a post production method that combines two (2) HDRX tracks to create an image with both natural motion blur (from the A-track) and sharper reference (the X-track). MAGIC MOTION produces an image with an extraordinary dynamic range that is not available with any other motion capture camera.

Shooting at 24 fps with a 180 deg. (1/48 sec) shutter on traditional film or digital cameras produces motion blur throughout, which is not the way the human eye observes motion. For example, ask someone to swing their arm. What you would observe in a traditional recording of this action is constant motion blur until the arm stops. However, what your eye sees is both motion blur and a sharper reference of the arm throughout the motion path. MAGIC MOTION creates an image that matches the natural motion observed by the human eye.

Arri Alexa LF:

Built around a large-format 4K version of the original ALEXA sensor, the ARRI ALEXA LF (LPL) camera in this Basic Camera Set offers native 4K recording in three sensor modes, with ARRIRAW or ProRes recording in LF Open Gate, LF 16:9, or LF 2.39:1 modes. The ALEXA LF combines large-format resolution with an optimal pixel size for excellent image quality, producing vivid, nuanced images with natural skin tones and smooth bokeh. The ALEXA LF is designed with ARRI’s LPL lens mount that has been optimized for large-format capture, and is compatible with all PL-mount lenses with the use of a PL-to-LPL adapter. A wider diameter, and shorter flange focal depth than the original ARRI PL mount, enable LPL-mount lenses to be smaller and lighter than earlier large-format optics.

The ALEXA SXT LF offers an array of recording format choices in ARRIRAW and ProRes, recording to 1 or 2TB SXR capture drives, or SxS PRO+ 256GB cards. With a base sensitivity of EI 800, 16-bit processing, and a dynamic range of 14-plus stops, your footage is effectively future-proofed for compatibility with HDR displays. Frame rates up to 150 fps produce smooth slow motion and enable capture for higher-clarity HFR (High Frame Rate) projects.

The wireless connectivity of the ALEXA SXT W is built into the ALEXA LF, providing Wi-Fi and compatibility with ARRI ECS lens/camera control systems. One WVR-1 receiver is included in this basic kit, offering wireless video transmission in a range up to 2000′. An internal filter holder can be used to insert one of eight Large Format Full Spectrum Neutral Density (LF FSND) filters (available separately). Additional ALEXA LF features include compatibility with existing ARRI Look files and workflow, clip playback in both ARRIRAW or ProRes, and 2-channel, 5-pin XLR audio input. This basic ALEXA LF set also includes SXR and SxS media adapters, the EVF-1 electronic viewfinder with a VMB-3 mounting bracket and cable, the CCH-1 center carrying handle, and an SD card for storing/loading LUTs, SUPs, etc.

Large Full-Frame Sensor with Three Operating Modes

Like the entire ALEXA line, the ALEXA LF combines high-resolution with an optimal pixel size for excellent image quality. The ALEXA LF offers a choice of recording in 4448 x 3096 Open Gate, 3840 x 2160 16:9, and 4448 x 1856 2.39:1 anamorphic.

Native 4K Recording with ALEXA Image Quality

The ALEXA LF records vivid, nuanced images with natural-looking skin tones in native 4K. Its colorimetry is compatible with HDR (High Dynamic Range) and WCG (Wide Color Gamut) workflows, providing a subtle, immersive look.

Array of Recording Choices

Recording rates (using SXR capture drives) range from 90 fps ARRIRAW to 40 fps ProRes 4444 XQ in LF Open Gate, 90 fps ARRIRAW to 60 fps ProRes 4444 XQ in LF 16:9, and 150 fps ARRIRAW to 60 fps ProRes 4444 XQ in LF 2.39:1 anamorphic. ARRIRAW and ProRes 444 XQ/4444/422 HQ/422 options are available in all three sensor modes.

Wide Exposure Latitude

A base sensitivity of ASA 800, reduced noise, and a dynamic range of 14+ dovetails with HDR workflows.

New LPL Lens Mount

The new LPL lens mount, designed specifically for large-format sensors, is integrated into the ALEXA LF. With its wider diameter and shorter flange focal depth than the original ARRI PL mount, LPL-mount lenses can be designed smaller and lighter than earlier large-format optics.

ARRI Signature Primes

ARRI now offers a range of 16 large-format, LPL-mount Signature Prime lenses, ranging from 12 to 280mm. These separately available lenses display natural skin tones, smooth bokeh, and an organically pleasing look. The Signature Primes feature ARRI’s quick and comprehensive LDS-2 lens metadata system, and are constructed with machined magnesium for durability and lighter weights.

Compatible with PL Lenses, ALEXA Accessories & Workflow Tools

The ALEXA LF camera works with existing ALEXA-compatible lenses, accessories, and workflows. Use your favorite existing ARRI Look files and software tools with the ALEXA LF. A separately available PL-to-LPL mount adapter attaches to any PL-mount lens, both Super 35 or full-frame. The ALEXA LF transmits data from LDS-2, LDS-1, or /i (Cooke) lens data systems.

Same Wireless Connectivity as the ALEXA SXT W

The ALEXA LF features the same integrated Wi-Fi and wireless video transmitter as the ALEXA SXT W, providing quick compatibility with the included WVR-1 wireless video receiver, as well as ARRI’s various ECS (electronic lens/camera control system) components. This built-in wireless system saves build time on set, reduces cable spaghetti, and saves weight on your camera rig.

Image Processing

Internal: 16-bit linear processing in full ALEXA Wide Gamut/Log C color space
Target Output: Log C, Rec 709, or Rec 2 color spaces
Supports ARRI Look File (ALF-2) with CDL values and a 3D LUT
3D LUTs available for SDR, HDR PQ, and HDR HLG

Internal ND Filter

One of eight available Large-Format Full-Spectrum Neutral Density (LF FSND) filters can be manually inserted in front of the ALEXA LF sensor (ND 0.3 to ND 2.4).

Playback

Play back your ARRIRAW or ProRes clips from the ALEXA LF.

دیدگاهتان را بنویسید