بهترین تنظیمات دوربین Sony A7III برای فیلمبرداری

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

بهترین تنظیمات دوربین Sony A7III برای فیلمبرداری

برای دانلود رایگان بهترین تنظیمات دوربین Sony A7III برای فیلمبرداری با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود Link download

تنظیمات ضبط کنید
در حالی که می توانیم با ضربه زدن به دکمه ضبط در پشت دوربین ، پرونده های ویدئویی را در هر حالت ضبط کنیم ، می خواهیم شماره گیری را به حالت فیلم تغییر دهیم بنابراین یک پوشش LCD را می بینیم که مربوط به تنظیمات فیلم است. ابتدا می خواهیم منوی را فشار داده و به برگه فهرست دوم برویم و در آنجا می توانیم چندین تنظیم ویدیو (Movie1) را تنظیم کنیم. اولین حالت Exposure Mode است. این یک روش درون دوربین برای تغییر حالت نوردهی است زیرا می خواهید شماره گیری را در بالای A7 III بچرخانید. از آنجا که باید کنترل کامل قرار گرفتن در معرض را داشته باشیم ، Manual Exposure را انتخاب کنید.

با استفاده از این تنظیمات ، با Sony A7 III آماده فیلمبرداری شوید – ضبط تنظیمات

در زیر تشریفات پرونده ما (فرمت فایل) قرار دارد. برای شلیک با 4K ، باید XACV S 4K را انتخاب کنید. (این نوع انتخاب چیزی است که من در مقدمه در مورد آن صحبت کردم. هیچ لیست قطعی وضوح تصویری برای انتخاب با مشخصات دقیق آنها در صفحه نمایش وجود ندارد – فقط XACV S 4K ، XAVC S HD و AVCHD.)

تنظیمات ضبط شده ما ، که نرخ داده ها و فریم ها در هر ثانیه را دیکته می کنند.

اگر در منطقه PAL قرار دارید ، نمی توانید 24fps یا 120fps را انتخاب کنید. شما فقط می توانید بین 25fps یا 100fps را انتخاب کنید. برای فعال کردن گزینه های دیگر ، باید دوربین را به حالت NTSC تغییر دهید ، که می توانید در صفحه 2 از فهرست تنظیمات (Setup2) در زیر NTSC / PAL Selector پیدا کنید. (اگر در مورد مشروعیت عکس گرفتن با تنظیمات NTSC در یک منطقه PAL سؤال دارید ، می توانید اینجا مطالعه کنید.) در 4K ، ما فقط می توانیم بین 24fps یا 30fps را با 60MB / s یا 100MB / s انتخاب کنیم. اگر می خواهید فرمت فیلم را به XAVC S HD رها کنید ، می توانید انواع مختلف فریم و حداکثر سرعت 120 فریم در ثانیه را بگیرید ، اما با سرعت 120 فریم در ثانیه ، شما در 1080p فیلمبرداری خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید