فیلم کوتاه خارجی The Morning After

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

فیلم کوتاه خارجی The Morning After

برای دانلود رایگان فیلم کوتاه خارجی The Morning After با کیفیت 720p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

ژانر: کوتاه , درام

امتیاز : 6.2

سال ساخت : 2016

مدت پخش : 13:37

زبان فیلم :  انگلیسی

ساخت کشور : آمریکا

کارگردان:

بازیگران:

خلاصه داستان : یک روز پس از آخرین انتخابات عمومی در ایالات متحده نیکول و آنجلا باید از فانک خود خارج شوند و برای ناهار با پدر محافظه کار نیکول آماده شوند. تنش‌های اساسی در این زمینه «ملاقات با والدین» ظاهر می‌شوند. لورن مینرات، نویسنده/کارگردان/تدوینگر، صبح روز بعد از چنین لحظه تعیین کننده ای در کشورشان، ما را با فیلمنامه ای اصیل و شگفت انگیز، که با بازی های جذاب آن ارتقا یافته، به صمیمیت یک زوج می برد.
نتیجه پنجاه و هشتمین دوره چهارساله ریاست جمهوری آمریکا باعث ایجاد اصطکاک در جلسات خانوادگی در فصل تعطیلات بعدی در حلقه مینرات شد. ناامیدی خود او هنوز تازه بود زمانی که الهام بخش فیلم تحریک شد و به عنوان یک کاتارسیس بالقوه ظاهر شد. در حین نوشتن The Morning After، Minnerath روایتی را هدف قرار داد که واقعی، مرتبط باشد و آن لحظه را با دقت به تصویر بکشد و به او اجازه دهد غم، امتیاز و آنچه در آن زمان واقعاً در خطر بود را کشف کند.
یک زوج بین نژادی عجیب و غریب احساس می‌کردند که قهرمان‌های ایده‌آل هستند تا تمام ملیله‌ای از آنچه بسیاری از مردم تجربه می‌کردند را در بر بگیرند. فیلمنامه فوق العاده قوی است، در عین ظریف بودن و داشتن واقعیتی که تقریباً حس یک فیلم زندگی نامه ای را به آن القا می کند، از مسائل خاصی دوری نمی کند.
مینرث و تهیه کننده تیلور هس، که نقش نیکول را نیز ایفا می کند، مدتی می خواستند با هم همکاری کنند و این پروژه فرصتی عالی به نظر می رسید. بقیه بازیگران و گروه از دوستانی تشکیل شده بودند که با توجه به بودجه اندک، بزرگترین انگیزه آنها اشتیاق به پروژه بود.
هس به همراه دو بازیگر همکارش آدنیک توماس و نوئل ویلسون با ارائه بازی‌های فوق‌العاده فیلمنامه مینراث را ارتقا می‌دهند. نقش‌ها پیچیده هستند، زیرا هرکس ترکیبی از احساسات گیج‌کننده را به طور همزمان در میانه یک موقعیت ناخوشایند تجربه می‌کند. کاراکترها همگی لایه‌هایی دارند و بازیگران با دقتی ستودنی به ابعاد مختلف ضربه می‌زنند. بازی‌های ظریف، به همان اندازه که در طول فیلم دیالوگ‌هایشان را صادقانه و قابل اعتماد ارائه می‌کنند، فوراً خانه‌داری دو زن را می‌فروشند.
تازه از شروع جشنواره، ما خوشحالیم که فیلم را با همه شما به اشتراک می گذاریم. امیدواریم که طنز در پایان به روند بهبودی کمک کند. Minnerath در حال حاضر روی دو پروژه جدید کار می کند، یک خلبان ترسناک با یک شرکت تولید که قبلاً متصل شده است و یک فیلم در مورد یک دانش آموز دبیرستانی که به تازگی برادرش را از دست داده است.

دیدگاهتان را بنویسید