فیلم کوتاه خارجی Paris to Monte Carlo

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

فیلم کوتاه خارجی Paris to Monte Carlo

برای دانلود رایگان فیلم کوتاه خارجی Paris to Monte Carlo با کیفیت 720p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

ژانر: کوتاه , ماجراجویی

امتیاز : 6.3

سال ساخت : 1905

مدت پخش : 10:10

زبان فیلم :

ساخت کشور : فرانسه

کارگردان: Georges Méliès

بازیگران: Fernande AlbanyAntonichBlondet

خلاصه داستان : یک مرد باید از پاریس به مونت کارلو برود ، اما متوجه می شود که یک قطار 17 ساعت طول می کشد تا به آنجا برسد. او تصمیم می گیرد با مردی با ماشین مخصوص که ادعا می کند تنها در عرض دو ساعت می تواند به آنجا برود ، برود. عوارض پیش می آید.
سفر اتومبیل پرماجرا (به فرانسوی: Le Raid Paris – Monte Carlo en automobile یا Le Raid Paris – Monte Carlo en deux heures) [a] یک فیلم کمدی صامت کوتاه و فرانسوی به کارگردانی ژرژ ملیس در سال 1905 است. این فیلم ، کلاهبرداری از سوoring استفاده از موتور سواری شیطان در مراقبت از شیطان لئوپولد دوم بلژیک است که شاه را درگیر یک اتومبیل دیوانه وار و غیرقابل تصور سریع از پاریس به مونت کارلو می کند. هری فراگسون ، خواننده و کمدین خواننده ، به عنوان پادشاه بازی می کند و توسط گروه بزرگی از مجریان صحنه از کاباره Folies Bergère و سایر مکان ها پشتیبانی می شود ، با دو حضور کامل از خود ملیس.
ملیس ، با همکاری ویکتور وی کوتنس ، کارگردان صحنه ، یک سفر اتومبیل پرماجرا را به عنوان یک عمل ابتکاری Folies Bergère با ترکیب عملکرد صحنه و فیلم ، با یک پیش گفتار زنده و پایان نامه برای تنظیم سکانس فیلمبرداری طراحی کرد. بعد از اکران این نسخه در 31 دسامبر 1904 ، ملیس فیلم را به صورت مستقل برای توزیع عمومی در سال 1905 اقتباس کرد. این فیلم مجلل که در دو نسخه سیاه و سفید و دستی رنگ موجود است ، یک موفقیت محبوب و مهم بود فرانسه و در آمریکا. با این حال ، ارزش تولید بالای فیلم باعث شده است که این فیلم برای بسیاری از غرفه داران بسیار گران تمام شود ، این یکی از چندین عواملی است که زندگی ملیز را به زوال کشاند.

دیدگاهتان را بنویسید