فیلم کوتاه خارجی love is all you need(عشق تمام چیزی است که شما نیاز داری)

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

فیلم کوتاه خارجی love is all you need(عشق تمام چیزی است که شما نیاز داری)

برای دانلود فیلم کوتاه خارجی love is all you need(عشق تمام چیزی است که شما نیاز داری) با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

ژانر:درام,خانوادگی

سال ساخت : 2011

مدت پخش : 19:15

زبان فیلم : انگلیسی

پیشگفتار : متاسفانه در جوامع امروزی فرهنگ غلط و پدیده شومی بنام همجنس گرایی بوجود آمده که بر خلاف فطرت انسانی و آموزه های دینیست ، در دین اسلام برای جلوگیری از این اتفاقات از همان سنین کودکی راهکارهایی داده که میتوان با روشهای مختلف به مردم ارائه کرد که هنر فیلمسازی میتواند رسانه ای مناسب برای این موضوع باشد .

اما دلیل اصلی که من تصمیم گرفتم این فیلم کوتاه را قرار دهم این بود که چطور میشود ناهنجاری ها تبدیل به هنجار شوند به گونه ای که هنجار های درست یک جامعه را زیر سوال ببرند متاسفانه در کشور ما با رواج فرهنگ غربی و مسائل ضدفرهنگی ایرانی اسلامی شاهد این هستیم که هر روز یک ناهنجاری مد میشود و در ادامه به یک هنجار تبدیل میشود ، این فیلم کوتاه میتواند ایده ای باشد برای فیلمسازان عزیز که بر خود لازم بدانند دغدغه فرهنگ داشته باشند و این را وظیفه خود بدانند و  با درک موضوع فیلم هایی مشابه بسازند و ناهنجاریها را نقد کنند.

در این فیلم کوتاه سازندگان آن تخیل خود را تا به آنجا بردند که جامعه ای را روایت میکنند که در آن همجنسگرایی یک هنجار است و علاقه مند بودن و حس عاطفی به جنس مخالف داشتن یا به نوعی غیر همجنس گرا یک ناهنجاری.

خلاصه داستان : این فیلم زندگی یک دختر را نشان میدهد که دو زن والدین او هستند ( همجنس گرا ) و علاقه مند به یک پسر میشود که پسر نیز او را دوست دارد اما پسر از این موضوع ترس دارد و این علاقه مندی برای دختر مشکلاتی بوجود می آورد ، تا به آنجا که مورد ضرب و شتم دوستان و برادر پسر قرار میگیرد و این فشار روانی در آخر او را به سمت خودکشی می برد.

از این فیلم کوتاه یک فیلم بلند در سال ۲۰۱۶ ساخته شد.

کارگردان :Kim Rocco Shields

بازیگران :Brian Deming, C. Ashleigh Caldwell, Darrel Guilbeau, Gabriella Holland, J. Patrick Kanehann, Josh Feldman, Lexi DiBenedetto, Louis Bottino, Orlando Magnus Griffin, Patrick Charles

دیدگاهتان را بنویسید