انیمیشن کوتاه خارجی The Haunted House

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی The Haunted House

برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی The Haunted House با کیفیت 720p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

ژانر: کوتاه , انیمیشن , کمدی

امتیاز : 7.1

سال ساخت : 1929

مدت پخش : 06:44

زبان فیلم انگلیسی

ساخت کشور آمریکا

کارگردان: Walt Disney , Jack King

بازیگران: Walt Disney

میکی در خانه ای که معلوم است خالی از سکنه است ،از دست طوفان به آنجا پناه میبرد. اسکلت ها به او دستور می دهند Organ بزند. آنها با هم می رقصند و بازی می کنند.
The Haunted House ، معروف به Haunted House ، یک فیلم انیمیشن کوتاه میکی موس در سال 1929 است که توسط Celebrity Productions منتشر شده است ، به عنوان بخشی از مجموعه فیلم های میکی موس. این کارتون توسط Walt Disney Productions تولید و توسط Celebrity Productions توزیع شده است. چهاردهمین دوره کوتاه میکی موس بود که یازدهم آن سال تولید می شد.
این فیلم به دنبال میکی موس است که در خانه ای ارواح گیر افتاده و مجبور به پخش موسیقی شده است. کارگردانی آن را والت دیزنی بر عهده داشت که صدای میکی را نیز تهیه کرد. Ub Iwerks انیماتور اصلی بود و Carl Stalling موسیقی اصلی را نوشت.
The Haunted House از اولین کارتون Silly Symphony دیزنی ، The Skeleton Dance ، که در اوایل سال 1929 اکران شد ، انیمیشن را وام گرفته است ، اگرچه بیشتر سکانس جدید است. The Haunted House اولین کارتون میکی با مضمونی ترسناک بود و راه را برای فیلم های بعدی مانند رمز و راز گوریل (1930) و دکتر مجنون (1933) در پیش گرفت. شامل یک گلدان محفظه ای و یک انبار.

دیدگاهتان را بنویسید