انیمیشن کوتاه خارجی Geri’s Game

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی Geri’s Game

برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی Geri’s Game با کیفیت 480p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

برنده 1 جایزه اسکار Oscar ، برنده 8 و نامزد 1 جایزه بین المللی

ژانر: کوتاه , انیمیشن ، خانوادگی

امتیاز : 7.9

سال ساخت : 1997

مدت پخش : 04:08

زبان فیلم

ساخت کشور آمریکا

کارگردان: Jan Pinkava

بازیگران: Bob Peterson

خلاصه داستان : گری یک بازی شطرنج ترتیب می دهد تا بزرگترین حریف خود – خودش را بازی دهد.
بازی گری (انگلیسی: Geri’s Game) یک فیلم کوتاه و انیمیشن کامپیوتری آمریکایی است که در سال 1997 به نویسندگی و کارگردانی جان پینکاوا ساخته شد. این فیلم کوتاه ، پیرمردی را نشان می دهد که در یک بازی شطرنج با خودش رقابت می کند ، اولین فیلم پیکسار بود که یک انسان را به عنوان شخصیت اصلی آن به نمایش می گذارد. گری بعداً در داستان اسباب بازی 2 با عنوان “تمیز کننده” ظاهر کامو پیدا کرد ، در اینجا به جای باب پترسون توسط جاناتان هریس ابراز شد.
بازی Geri’s Game هشت سال پس از Knick Knack ، آخرین ساخته Pixar ، به عنوان بخشی از تلاش برای احیای مجدد مجموعه فیلم های کوتاه استودیو ، که به منظور تمرکز بر ایجاد اولین فیلم بلند استودیو آماده شده بود ، منتشر شد. که تبدیل به اولین فیلم انیمیشن کامل کامپیوتری ، داستان اسباب بازی می شود. یک تیم تحقیق و توسعه اختصاصی در کنار فیلمسازان تلاش کردند تا روشهایی را برای غلبه بر بار متحرک کردن یک شخصیت انسانی طراحی کنند و منجر به شبیه سازی رایانه ای داخلی برای تقلید از حرکت طبیعی لباس بر روی یک شخصیت شوند. مدل سازی سطح زیربخش ، روشی که تا حدودی توسط ادوین کاتمول در 1978 پیشگام شد اما عمدتا به نفع سطوح NURBS نادیده گرفته شد ، برای اهدای حرکت طبیعی و بافت های واقع گرایانه پوست به شخصیت انسان مورد استفاده قرار گرفت.
اولین بار بازی گری در 24 نوامبر 1997 برگزار شد و سال بعد برنده جایزه اسکار بهترین فیلم کوتاه انیمیشن شد. بعداً با اکران نمایشی دومین فیلم بلند پیکسار ، زندگی باگ (A Bug’s Life) در سال بعد نمایش داده شد و بنابراین بخشی از سنت پیکسار در جفت شدن فیلم های کوتاه با فیلم های بلند شد.

دیدگاهتان را بنویسید