انیمیشن کوتاه خارجی Drip Along Daffy

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

انیمیشن کوتاه خارجی Drip Along Daffy

برای دانلود رایگان انیمیشن کوتاه خارجی Drip Along Daffy با کیفیت 720p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

ژانر: کوتاه , وسترن , انیمیشن , اکشن , کمدی

امتیاز : 7.8

سال ساخت : 1951

مدت پخش : 07:20

زبان فیلم :  انگلیسی

ساخت کشور : آمریکا

کارگردان: Chuck Jones

بازیگران: Mel BlancJohn T. Smith

خلاصه داستان : دافی داک نقش یک قهرمان وسترن را بازی می کند ، اما در یک شهر اسب سواری همه چیز آنطور که او امیدوار بود پیش نمی رود.
Drip-along Daffy یک کارتون کوتاه تئاتری Warner Bros. Merrie Melodies محصول سال 1951 است که توسط Chuck Jones کارگردانی شده و مایکل مالت آن را نوشته است. این کارتون در 17 نوامبر 1951 منتشر شد و Daffy Duck و Porky Pig در آن بازی می کنند.
این کارتون به عنوان طنزی از وسترن هایی که در زمان انتشار محبوب بودند ، تهیه شد و دافی داک را به عنوان “قهرمان نوع غربی” نشان می دهد ، که با “کمدی امداد” (خوک خوک خوک) معتمد خود امیدوار است بتواند یک فیلم را تمیز کند. “شهر یک اسب” پر از خشونت. در تكان زبان به گونه ای به رنجر تنها ، اسب دافی “Tinfoil” نامیده می شود. این کارتون شامل یک آهنگ اصلی (خوانده شده توسط Porky) به نام “The Flower of Gower Gulch” ، یک تمسخر آهنگهای عاشقانه عاشقانه به سبک کابوی است ، Gower Gulch یک تقاطع در هالیوود است که به عنوان محل تجمع بازیگران احتمالی در وسترن های اولیه شناخته می شود. به
Drip-along Daffy اولین حضور شخصیت شرور Nasty Canasta ، یک سرکش مکزیکی را نشان داد که در چند کارتون بعدی جونز دوباره ظاهر می شود ، و همچنین قسمتی از The Sylvester and Tweety Mysteries ، فیلم Looney Tunes: Back in Action در سال 2003 ، و گهگاه در مجموعه تلویزیونی اردک داجرز.

دیدگاهتان را بنویسید