معرفی دوربین CHRONOS 1.4 بهمراه ویدیو

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

معرفی دوربین CHRONOS 1.4 بهمراه ویدیو با کیفیت full hd 1080p برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

لینک دانلود link download

Chronos 1.4 دوربین دستی 1.4 گیگا پیکسلی بر ثانیه است
یک دوربین پر سرعت حرفه ای به حساب می آید
می تواند تصویربرداری با سرعت بالا را در هر نقطه انجام دهد
فیلم 1280×1024 را با سرعت 1057 فریم در ثانیه ضبط می کند ، و می تواند حداکثر ضبط در 3800fps در رزولوشن پایین
ویدیو با فرمت h.264 فشرده یا ذخیره کند
ضبط ویدیو با فرمت RAW فشرده نشده
می توانید ساعت ها فیلمبرداری کنید و روی یک کارت حافظ مجازی سیو کنید
ویژگی های اصلی
سنسور تصویر 1.4 گیگابیت بر ثانیه ، سنسور تصویر 1.3 مگاپیکسلی با رزولوشن پایین 1280×1024 @ 1057fps و حداکثر 38500 فریم در ثانیه را ضبط می کند
در رنگ و تک رنگ. گزینه تک رنگ از وضوح موثر بیشتری برخوردار است و دو برابر رنگ حساس است.
گزینه های حافظه 8 گیگابایتی ، 16 گیگابایتی و 32 گیگابایتی به ترتیب 4 ، 8 و 16 ثانیه ضبط دوم.
حساسیت بالای ISO 320-5 120 (رنگ) ، 740-11 840 (تک رنگ) تیراندازی را با روشنایی متوسط ​​امکان پذیر می کند.
عملکرد کاملاً مستقل و بدون دردسر با باتری داخلی ۱ 5 ۵ ساعت. به طور نامحدود روی آداپتور برق کار می کند.
فیلم به طور خودکار در کارت ذخیره می شود
ضبط پشت سر هم فیلم های پر سرعت
فوکوس کردن اوج ، حاشیه های تیز را برای تمرکز سریع و کامل برجسته می کند. خطوط گورخر به شما در تنظیم صحیح قرار گرفتن در معرض کمک می کند.

توضیحاتی در مورد دوربین های سرعت بالا: دوربین سرعت بالا ( High Speed Camera ) ، دستگاهی است مناسب برای ضبط تصاویر متحرک با زمان نور دهی کمتر از 1/1000 ثانیه و یا نرخ فریم بیشتر از 250 فریم بر ثانیه. دوربین سرعت بالا برای تصویر برداری از اجسام متحرک مورد استفاده قرار می گیرد، این تصاویر در یک حافظه ی داخلی ذخیره شده و بعد از آن با سرعت پایین ( بنا به کاربردی که کاربر مد نظر دارد ) قابل نمایش خواهد بود. همه دوربین سرعت بالا های قدیمی از فیلم ها برای ذخیره سازی داده ها استفاده می کردند اما این فیلم ها با سنسورهای کاملا الکترونیکی تحت عنوان،( Charge-coupled device  CCD ) و CMOS active pixel sensor جابه جا شدند که این سنسور ها قابلیت ذخیره سازی تصاویر با نرخ فریم بیشتر از 1000 فریم بر ثانیه را روی DRAM دارند.

فیلم های مربوط به تصاویر فیلم های معمولی با سرعت حدودی 24 تا 25 فریم بر ثانیه بازخوانی می شوند در حالی که در  دوربین سرعت بالا  این مقدار به ارقامی بیش از ربع میلیون فریم بر ثانیه هم می رسد که این عملکرد با چرخش یک آینه و یا یک منشور، به جای استفاده از شاتر حاصل می شود. این دسته از دوربین سرعت بالا با تمامی ویژگی هایی که بیان شد، برای تحقیقات علمی، صنعتی و آموزشی مورد استفاده قرار می گیرند. به طور مثال، دوربین سرعت بالا برای تست خط تولید کارخانه ها و میزان کردن مناسب آن و بهینه کردن کارکرد خط تولید، مورد استفاده قرار می گیرد و یا به عنوان کاربردی دیگر از این دستگاه برای تست تصادف در وسایل نقلیه، جهت به حداقل رساندن آمار مجروحین در حین تصادفات، استفاده می شود. سایر کاربرد های این دسته از دوربین سرعت بالا شامل مطالعه ی حرکت حیوانات، انفجار فلزات قلیایی در تماس با آب و مواردی از این دست می باشد که نیاز بسیاری به تصویربرداری با سرعت بالا دارد.

در این بخش، گروه فنی و مهندسی پرتوشار، به معرفی مدل های دوربین سرعت بالا ، ساخت شرکت AOS کشور سوئیس می پردازد و با افتخار اعلام می دارد که آماد

دیدگاهتان را بنویسید