تنظیمات اولیه دیافراگم دوربین

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

تنظیمات اولیه دیافراگم دوربین

برای دانلود رایگان تنظیمات اولیه دیافراگم دوربین با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

عکاسی در حالت دستی

من می توانم برای شما تعریف کنم که از چه حالت هایی برای موقعیت های مختلف استفاده می کنم. واقعاً بسیار ساده است – فقط این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

اگر دوربین شما در سه پایه است ، در Manual Mode عکس بگیرید.
هنگامی که دستی را شلیک می کنید ، در اولویت دیافراگم شلیک کنید.
من می گویم که حدود 95٪ از زمان را دنبال می کنم.

بنابراین استفاده از سه پایه شامل مواردی مانند عکسبرداری از عکس های براکت HDR ، عکاسی در شب و هرگونه قرار گرفتن در معرض طولانی است.

برای اکثر عکسبرداری های گاه به گاه مانند عکس های خیابانی و مسافرت در خیابان – من در اولویت دیافراگم شلیک می کنم. تنها استثنایی که من می توانم به آن فکر کنم این است که وقتی می خواهم کار برنزه کردن را انجام دهم. سپس به اولویت شاتر تغییر می دهم.

خوب اکنون که در حالت دستی هستید ، به شما می گویم که چرا این را توصیه می کنم. همانطور که قبلاً به آن اشاره کردم ، استفاده از سه پایه شما را وادار می کند تا کند شوید. خوب ، عکسبرداری در Manual Mode نیز به نوعی اتفاق می افتد ، بنابراین آنها با هم خوب کار می کنند.

اما چیز دیگری که در Manual انجام می شود این است که به شما امکان می دهد تمام تنظیمات خود را انتخاب کنید و آنها تغییر نخواهند کرد – حتی اگر نورپردازی یا سایر عوامل در اطراف شما تغییر کند.

Shoot in Manual Mode
I can tell you what modes I use for different situations. It’s pretty simple really – just follow these guidelines:
If your camera is on a tripod, shoot in Manual Mode.
When you’re shooting handheld, shoot in Aperture Priority.
I would say I follow that about 95% of the time.
So using a tripod also includes things like shooting HDR bracketed shots, night photography, and any long exposures.
For most casual shooting walking around like street photography and travel – I shoot in Aperture Priority. The only exception I can think of is when I want to do panning. Then I switch to Shutter Priority.
Okay now that you’re in Manual Mode, I’ll tell you why I recommend this. As I already mentioned above, using a tripod forces you to slow down. Well so does shooting in Manual Mode, in a way, so they work well together.
But the other thing shooting in Manual does is it allows you to choose all your settings and they will not change – even if the lighting or other factors change around you.

دیدگاهتان را بنویسید