نکاتی مفید و ساده در مورد عکاسی پرتره که میتوان همین امروز انجام دهید

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

نکاتی مفید و ساده در مورد عکاسی پرتره که میتوان همین امروز انجام دهید

برای دانلود رایگان نکاتی مفید و ساده در مورد عکاسی پرتره که میتوان همین امروز انجام دهید با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

غالباً عکاسان عقب می ایستند و فکر می کنند بهتر است همه یا حداقل نیمه اول موضوع خود را گنجانده باشند.

در عوض بزرگنمایی کنید تا قاب برای یک ترکیب بندی عکس الهام بخش تر شود. قرار دادن سوژه خود در یک طرف قاب ، با “فضایی که باید به آن نگاه کنیم” ، یک تکنیک عالی برای تسلط است ، همانطور که با دیافراگم های گسترده ای برای گرفتن عمق بسیار کم عمق میدان آزمایش می کنید.

اگر مدل شما احساس راحتی نمی کند ، عکس های آخر کار نمی شوند. قبل از شلیک به گفتگو با موضوع خود بپردازید – یک فنجان چای یا قهوه میل کنید و در مورد ایده های خود صحبت کنید.

هنگامی که شلیک شروع می شود ، به آنها پیشنهاد دهید – فقط ساکت نباشید. به آنها بگویید چه می خواهید و چگونه می خواهید آنها را مطرح کنند. همچنین به یاد داشته باشید که عکس هایی از پشت صفحه را به آنها نشان می دهید زیرا این امر می تواند اعتماد به نفس ایجاد کند.

یک روش سریع و مقرون به صرفه برای درخشان کردن پرتره های شما و زیبایی ظاهری حرفه ای به آنها ، استفاده از بازتاب دهنده است. برای پر کردن سایه های ناخواسته از آنها در داخل خانه (در نزدیکی ویندوز) یا خارج از منزل استفاده کنید تا نور را به سمت سوژه های خود بکشید.

بسیاری از بازتاب ها به صورت دو طرفه یا با پوشش های جداشونده همراه هستند ، بنابراین شما می توانید از سطوح بازتابی سفید ، نقره ای و طلایی استفاده کنید. سطوح سفید انعکاس دهنده ها همچنین می توانند به عنوان دیفیوزر دو برابر شوند تا نور آفتاب قوی قوی نرم شود.

دیدگاهتان را بنویسید