9 نکته مفید برای عکاسی بهتر از پرتره

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

9 نکته مفید برای عکاسی بهتر از پرتره

برای دانلود رایگان 9 نکته مفید برای عکاسی بهتر از پرتره با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

اگرچه ممکن است استفاده از فلاش در هنگام بیرون آمدن خورشید عجیب به نظر برسد ، اما دقیقاً همان زمانی است که شما باید از آن استفاده کنید!

خورشید می تواند انواع عکاسی را برای عکاسان پرتره ایجاد کند: سایه های سخت در چهره ها ، قرار گرفتن در معرض نامتوازن و برجسته های برجسته

کمی از “پر کردن فلش” استفاده کنید و فوراً پرتره های خود را بهبود خواهید بخشید. دوربین شما نوردهی بسیار متعادل تری را ضبط می کند ، زیرا در حالی که دوربین برای پس زمینه در معرض دید قرار می گیرد ، فلاش شما موضوع شما را روشن می کند.

یک چراغ قوه اختصاص داده شده (یا اغلب از آن به عنوان یک چراغ قوه یا سرعتی نامیده می شود) بسیار قدرتمندتر از داخلی است که در دوربین شما است ، این به معنای ترکیدن نور درخشان تر است و این امکان را برای شما فراهم می کند تا دیافراگم های کوچکتری را برای گرفتن عمق بیشتر میدان تنظیم کنید ، یا برای روشن کردن یک گروه از مردم

فلشگون قابل جدا شدن است و می توان از طریق کابل شلیک کرد ، به صورت بی سیم با استفاده از کنترل از راه دور متصل به hotshoe شما یا بسیاری از سیستم های دوربین این امکان را به شما می دهد تا از طریق فلاش داخلی دوربین خود یک فلاش سازگار را ایجاد کنید.

خاموش کردن فلاش از دوربین شما می تواند نتایج شما را دگرگون کند و به شما امکان می دهد نور را برای نتایج بسیار حرفه ای تری ترسیم کنید.

برای تنظیمات پیچیده تر روشنایی نیز می توانید از دو فلاش در یونیسون استفاده کنید. با استفاده از یک ماشه از راه دور به شما امکان می دهد تا یک فلاش را آتش بزنید ، در “استاد” عمل کنید ، که به نوبه خود واحد فلش دوم “برده” را به طور همزمان آتش می زند.

Although it may seem odd to use flash when the sun’s out, that’s precisely the time when you should use it!

The sun can cause all sorts of problems for portrait photographers: harsh shadows across faces, unbalanced exposures and burnt-out highlights.

Use a bit of ‘fill flash’ and you’ll instantly improve your portraits; your camera will capture a much more balanced exposure, because your flash will light up your subject while the camera exposes for the background.

A dedicated flashgun (or often referred to as a speedlight or speedlite) is much more powerful than the built-in one that’s on your camera, which means a brighter burst of light, enabling you to set smaller apertures to capture more depth of field, or to light up a group of people.

A flashgun is detachable and can be fired via a cable, wirelessly using a remote control attached to your hotshoe or many camera systems let you trigger a compatible flashgun via your camera’s built-in flash.

Taking your flash off you camera can transform your results, allowing you to sculpt the light for much more professional results.

You can also use two flashes in unison for more complex lighting set-ups. Using a remote trigger will enable you to fire one flash, to act at the ‘master’, which in turn will fire the second ‘slave’ flash unit at the same time.

دیدگاهتان را بنویسید