چگونگی نورپردازی پرتره برای عکاسی و فیلمبرداری

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

چگونگی نورپردازی پرتره برای عکاسی و فیلمبرداری

برای دانلود چگونگی نورپردازی پرتره برای عکاسی و فیلمبرداری با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

نحوه استفاده از نور مصنوعی

هنگامی که از نور مصنوعی برای عکاسی استفاده می کنید ، باید در شب یا در اتاق تاریک بسته عکس بگیرید. شما باید این نکات مربوط به نورپردازی عکاسی داخلی را یاد بگیرید.

ابتدا مطمئن شوید که از تعبیه نور و چراغ قوه برای تعادل نور در موضوع استفاده می کنید. راهنمای کسب و کار ما را در مورد چگونگی هزینه شروع یک کار عکاسی برای یادگیری قیمت گذاری پایه و چراغ قوه ها بخوانید.

با وجود نور مصنوعی ، دیگر لازم نیست نگران نور کم نور باشید. با گذشت زمان تغییر نمی کند برای به دست آوردن نتایج نورپردازی طبیعی روشن می توانید چراغ های بیشتری اضافه کنید.

چرا باید از Shadow استفاده کنید

Shadow نقش مهمی در ایجاد درام در پرتره های شما دارد. چه در نور خورشید و چه از نور مصنوعی شلیک کنید ، می توانید از سایه ها برای به حداکثر رساندن نتایج عکاسی خود استفاده کنید.

سیلوهای معروف به هنر برتر عکاسی شناخته شده اند. اگر با استفاده از روشنایی مناسب ، یک شبح از مدل خود ایجاد کنید ، می تواند واقعاً زیبا شود.

پردازش پس از یک ترفند هوشمندانه برای اضافه کردن نور اضافی به عکاسی شما است. تصاویر دیمر به رنگ سیاه و سفید عالی به نظر می رسند. تصاویر تیز شما را می توان برای تعادل رنگ سفید نیز بررسی کرد. در پایان ، این محصول نهایی است که شما در مورد کار خود بهترین چیز را بیان می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید