چگونگی نورپردازی دراماتیک با 3 منبع نور

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

چگونگی نورپردازی دراماتیک با 3 منبع نور

برای دانلود چگونگی نورپردازی دراماتیک با 3 منبع نور با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

9. مرتب کنید
اغلب اوقات چیزهایی در اطراف خانه وجود دارد ، به خصوص اگر بچه دارید. این درهم و برهمی می تواند در یک عکس منحرف شود. ارزش دارد قبل از شروع عکسبرداری ، چند دقیقه وقت بکشید.

در یک فضای کوچک ، یک پس زمینه می تواند یک هدف مضاعف باشد. این نور را کنترل می کند و باعث ایجاد یک درهم و برهمی در پس زمینه می شود. این می تواند به کارآمدتر کردن یک فضای کوچک کمک کند. برای بیشتر عکس های این مقاله ، من مبل و میز خود را به وسط اتاق نشیمن خود هل دادم تا بتوانم جلوی بزرگترین پنجره خود را تنظیم کنم. بدون پس زمینه ، این مکان کار نمی کند.

10. موضوع خود را نزدیک پنجره قرار دهید
موضوع خود را با پا یا دو دور از منبع نور قرار دهید. با این روش از نور طبیعی بهترین استفاده را خواهید کرد و از نزدیک شدن قراردادهای سخت که می توانید با نزدیک بودن به پنجره / درب ایجاد کنید ، اجتناب کنید. با داشتن نور پس زمینه ، روشنایی کنار و نور کامل با داشتن چهره مدل خود از زوایای مختلف به پنجره امتحان کنید.

11. از پرده ها استفاده کنید
برای کمک به پخش شدن نور خشن از پرده یا پرده استفاده کنید. هنگامی که خورشید در حال تابش از اتاق است ، نور می تواند عکس های شما را منفجر کند. با کشیدن پرده ها می توانید نور را نرم کنید و به نوردهی مناسب کمک کنید. اگر پرده ها مناسب نیستند ، می توانید از یک قطعه مواد محکم برای آویز کردن میله های پرده موجود استفاده کنید.

12. عکاسی اشیاء بازتابنده
نور طبیعی می تواند رایج ترین چیز (مانند رطوبت روی پنجره ای که در تصویر زیر قرار دارد) به چیزی زیبا تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید