راهنمای نورپردازی روی چهره با Greg Gormans

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

راهنمای نورپردازی روی چهره با Greg Gormans در سایت کات نگاتیو

برای دانلود رایگان راهنمای نورپردازی روی چهره با Greg Gormans در سایت کات نگاتیو با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

دیفیوز
دیفیوز مطمئناً وقتی دوست دارید نور را برای عکس های خود بهتر کنید دوست شما است.

هنگامی که دیفیوز رخ می دهد ، منبع نور پراکنده می شود و آن را یکنواخت تر می کند.

بنابراین ، هنگام استفاده از فلاش ، فلاش برهنه از نور شدید و شدید استفاده می کند ، که اغلب تمسخر نیست.

با این حال ، وسایلی مانند 3D Flex Flash NEST را اضافه کنید ، و از نورپردازی دیفیوز نرم می شوید که باعث می شود تصویری به مراتب لذت بخش تر شود.

NEST کار می کند زیرا درپوش لانه زنبوری آن نور زیادی را به وجود می آورد ، اما آن را در اطراف صحنه برای استفاده داخلی و فضای بیرونی پراکنده می کند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را روی فلش نصب شده روی کفش گرم خود بکشید و آماده رفتن هستید! هیچ براکت نصب پیچیده ای ، تسمه ای و ولوکرو وجود ندارد. این به معنای واقعی کلمه فقط اسلایدها درست است!

NEST حتی دارای یک درب قابل جابجایی است ، بنابراین اگر برای گزاف گویی آن از سقف ، نیاز به افزایش روشنایی دارید ، می توانید به سرعت و به راحتی این کار را انجام دهید.

این ابزار همچنین قابل انعطاف است – می توانید آن را برای ذخیره سازی راحت مسطح کنید – و از دوام بالایی نیز برخوردار است ، زیرا به صورت سه بعدی با یک تکه پلاستیک چاپ شده است.

اگر به نور دیفیوز نیاز دارید از فلاش خود استفاده کنید ، راهی ساده تر از انجام آن با 3D Flex Flash NEST وجود ندارد.

Diffusion is certainly your friend when you need to improve the lighting for your photos.

When diffusion occurs, the lighting source is scattered, making it more even.

So, when using a flash, the bare flash emits extremely intense, harsh lighting, which is often not flattering.

However, add a gadget like the 3D Flex Flash NEST, and you get soft, diffused lighting that results in a far more pleasing image.

The NEST works because its honeycomb lid allows plenty of light through, but scatters it around the scene for both indoor and outdoor usage.

All you have to do is slide it onto your hot-shoe mounted flash and you’re ready to go! There’s no complicated mounting brackets, no straps, and no velcro. It literally just slides right on!

The NEST even has a removable lid so if you need to increase the lighting to bounce it off the ceiling, for example, you can quickly and easily do that.

This gadget is also flexible – you can fold it flat for easy storage – and durable too, because it’s 3D printed with a single piece of plastic.

If you need to diffuse light from your flash, there’s not an easier way to do it than with the 3D Flex Flash NEST.

دیدگاهتان را بنویسید