تکنیک های نورپردازی در محیط بیرون برای عکاسی پرتره

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

تکنیک های نورپردازی در محیط بیرون برای عکاسی پرتره

برای دانلود رایگان تکنیک های نورپردازی در محیط بیرون برای عکاسی پرتره با کیفیت full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

رفلکتورها ابزارهای نورپردازی همه کاره و قدرتمندی هستند و نسبت به نورپردازی دوربین بسیار ارزان تر و قابل حمل هستند.

هنگام عکسبرداری در نزدیکی طلوع خورشید یا غروب خورشید ، یک تکنیک خارق العاده این است که سوژه خود را طوری روشن کنید که خورشید در پشت آنها باشد ، به عنوان یک لبه لبه عمل می کند و از بازتاب استفاده می کند تا مقداری از آن نور را به صورت آنها برگرداند. در این سناریو ، بازتاب کننده چراغ اصلی شماست ، بنابراین برای سایه افکندن سایه های طبیعی ، مطمئن شوید که در بالای موضوع قرار گرفته است.

استفاده از یک بازتابنده سفید و اندازه گیری برای چهره سوژه شما ، تأثیر نور پشتی از خورشید را تقویت می کند و هر سایه ای لطیف تر می کند. یک بازتابنده نقره ای نور بیشتری به خود می گیرد ، بنابراین پس از جبران تنظیمات دوربین ، مابقی صحنه شما کمی تاریک تر به نظر می رسد.

یا اگر از یک بازتابنده به سبک 5 در 1 استفاده می کنید ، می توانید جلد را به طور کامل بردارید و از دیسک انتشار در هسته آن استفاده کنید تا موضوع خود را سایه بزنید. این در واقع خورشید را از یک منبع بسیار سخت به یک منبع نرم تر تبدیل می کند. هرچه دستگاه پخش کننده را به موضوع خود نزدیکتر کنید ، نور نرمتر خواهد بود. به این ترتیب ، می توانید از خورشید به عنوان یک چراغ اصلی استفاده کنید ، حتی اگر پوست سوژه شما دارای نقایصی باشد. ترفند استفاده از این روش این است که اطمینان حاصل کنید که لبه سخت سایه دیفیوزر را در مورد خود مشاهده نمی کنید. اگر یک عکس کامل از کسی شلیک کنید ، اما دستگاه پخش کننده شما فقط به اندازه کافی بزرگ است تا خورشید را از بالای بدن خود محافظت کند ، یک خط را در پاهای آنها می بینید که می تواند بسیار پریشان باشد.

همچنین از بازتابنده شما می تواند به عنوان چراغ پر استفاده شود. خواه در سایه شلیک کنید ، یا نور ساعت طلایی مستقیم ، اگر سایه های تاریک ناخواسته را بر چهره سوژه خود می گیرید ، می توانید به سادگی بازتابنده را در سمت سایه نگه دارید تا کمی از نور به عقب برگردد ، و آن سایه ها را باز کنید. . در این حالت ، می توانید بازتابنده را حتی با چهره یا پایین تر از صورت خود نگه دارید ، زیرا نمی توانید سایه های حاصل از پر شدن خود را تشخیص دهید. با این حال ، اگر بازتاب شما بیش از حد نور می گیرد ، و سایه های خود را شروع می کند و باعث می شود موضوع شما مانند این باشد که از زیر آنها روشن می شود ، یا بازتاب خود را خاموش کنید ، یا زاویه آن را از موضع خود دور کنید تا کمی از آن کم شود. اثر

دیدگاهتان را بنویسید