زیباتر شدن عکس غذا با 5 نوع ترکیب بندی مفید

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

زیباتر شدن عکس غذا با 5 نوع ترکیب بندی مفید

برای دانلود زیباتر شدن عکس غذا با 5 نوع ترکیب بندی مفید با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

لینک دانلود link download

خطوط و لایه های دوستان قدیمی ما
با وجود این همه پیشنهادات و مواد تشکیل دهنده موجود در قاب ، چگونه می توانیم مخاطبان را مجبور کنیم موضوع خود را بررسی کنند؟ خوب ، تکنیک های قابل اعتماد آهنگسازی با خطوط و لایه ها را بیاورید. برای ایجاد خطوط و جلوه های لایه ای در تصاویر می توانید از غرفه ها یا مواد تشکیل دهنده استفاده کنید. این یک روش ترکیبی است که عکاسان برای هدایت نگاه مخاطبان خود به سوژه اصلی استفاده می کنند.

برای ایجاد خطوط می توانید از غرفه های مختلف استفاده کنید. مانند این قاشق ، که یک خط خوب را تشکیل می دهد ، بیننده را مستقیماً به کاسه هلوهای پخته شده و بستنی هدایت می کند.

از آنجا که عکس گرفتن از بالا همیشه تصاویر گرافیکی بیشتری به شما می بخشد ، احتمال ایجاد خطوط بسیار خوبی در اینجا نیز وجود دارد. برخی می توانند کاملاً تحت اللفظی مانند این کارد و چنگال منتهی به دور Brie باشند – یا انتزاعی تر ، مانند این که چاقو و دانه های انار خطوطی را ایجاد می کنند و موضوع ما را قاب می کنند.

ترکیب تصاویر با لایه ها همیشه برنده است. این Brie که از جلو شلیک شده است ، در وسط غرفه های مختلف و دو قسمت بزرگ از مناطق تمرکز قرار دارد. این جلوه ای لایه ای ایجاد می کند و چشمان شما را مستقیماً به ستاره می فرستد.

دیدگاهتان را بنویسید