آموزش ساخت تخته چوبی زیبا برای عکاسی غذا

You must need to login..!

کد Embed

توضیح

آموزش ساخت تخته چوبی زیبا برای عکاسی غذا

برای دانلود آموزش ساخت تخته چوبی زیبا برای عکاسی غذا با کیفیت  full hd 1080p از پلیر سایت یا لینک زیر استفاده کنین

اگر یک تکه از یک کیک می گیرید و چند خرده خرده چوب روی تابلو فرش قرار می گیرید ، سریع به لنز نگاه کنید – شاید ارزش آن را داشته باشد که آنها را در آنجا بگذارید. کمی آشفتگی باعث جذابیت می شود و می تواند یک دستور العمل را برای بیننده نزدیکتر کند. گاهی اوقات کمال سفت و سخت باعث می شود که چشم اندازی دوباره ظرف درست شود و خود را مانند یک دلهره آور احساس کند.

به آنها تازگی بدهید
هنگام گرفتن عکس های ماندگار از میوه و سبزیجات ، چند قطعه آب غبار آلود با یک دستگاه عایق بندی کننده (موجی انتخاب خوبی دارند) می توانند یک عکس را تغییر دهند. سوژه هایی که کمی بی جان به نظر می رسند ، گویا از یک باغ واضح و بارانی بیرون آورده شده اند.

آماده باشید
هرچه که به نظر می رسد عجیب و غریب است ، من همیشه هر کجا که بروم ، چند پیشنهاد برای تکان دادن در کیفم دارم. ممکن است از فاصله دور به نظر برسد که یک باند یک نفر نزدیک می شود ، اما همیشه این احتمال وجود دارد که شما در میان آب میوه های توت فرنگی وحشی که تاکنون در یک سکوت خاموش دیده اید گیر بیفتید و به چیزی نیاز دارید تا از آنها عکس بگیرید.

If you grab a piece of a cake and place a few pieces of wood on the carpet, take a quick look at the lens – it might be worth putting them there. A little bit of chaos makes it appealing and can make a recipe closer to the viewer. Sometimes the rigors of perfection can make the pan look again and feel like a daunting task.

 
Give it a spray
When taking lasting photos of fruits and vegetables, a few pieces of misty water with an insulating device (a good choice) can change a photo. Subjects that look a little lifeless seem to have come out of a clear, rainy garden.

 
be ready
Whatever seems strange, I always have a few suggestions for shaking my bag wherever I go. From a distance it may seem like a gang of one is approaching, but you are always likely to get stuck in the wild strawberry juice you have seen in silent silence and need something to Take pictures of them.

دیدگاهتان را بنویسید